‘Heeeelp!’ Khabib مسخره Conor McGregor در توییتر جنگ لفظی پس از ایرلندی ستاره انتقاد از اسلام Makhachev برای صدای جیر جیر

جنگ لفظی مشتعل زمانی که Khabib Nurmagomedov پا در توییتر هنگامی که Conor McGregor انتقاد روسیه هم تیمی اسلام Makhachev بیش از بحث برانگیز خود را در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر در مورد زنان در MMA.

Makhachev یک تیمی از Khabib ارسال شده یک شرکت-حذف صدای جیر جیر در طول ژانگ Weili مقابل جوانا Jedrzejczyk جلسه در UFC 248 شنبه شب بیان “این است که یک زن در ورزش” قبل و بعد از حذف آن پس از دریافت یک جریان منفی از پاسخ.

اما پرینت نمی فرار توجه سابق دو بخش UFC قهرمان McGregor که اجازه پاره کردن در روسیه در یک پست توییتر در پاسخ به نظر.

همچنین در rt.com “من آنها را بیش از شما هر روز’: اسلام Makhachev حذف پست بعد از ناودان برای به tweeting, MMA “است نه یک زن ورزشی’

“مطلق cretin,” او ارسال شده است.

“یک محکوم استروئید تقلب که هر چیزی را برای جلوگیری از تاثیر و غرفه مبارزه و پس از آن مذاکرات را در یکی از بزرگترین مبادلات از مبارزه تا کنون تولید شده توسط ما زن رزمندگان. این کمی gremlins! آن را پشت در. گه موش. شرم بر این بازی است.”

مک گرگور جیر باعث یک واکنش فوری از Khabib که به سادگی مسخره McGregor با یک تصویر از خود را UFC 229 مبارزه با Irishman به دنبال کمتر از راحت زیر روسی را بالا فشار در طول مبارزه.

این سایت حاوی عکس است که شامل نمی شود مک گرگور, توییتر و برچسب همراه بود ساده عنوان “Heeeelp.”

به وضوح McGregor آن را دیدم چرا که فقط در عرض 20 دقیقه از Khabib را توییت او در پاسخ با بدون برچسب تصویر خود یک عکس از Nurmagomedov به ظاهر cowering به دور از غوغا را به عنوان امنیت در نقل مکان کرد به شکستن هرج و مرج پس از مبارزه در UFC 229.

کونور را به عنوان به همان اندازه ساده “مبارزه خیابانی.”

اما مصمم Khabib پاسخ داد: یک بار دیگر این بار با یک ویدیو کلیپ به عنوان او به اشتراک گذاشته شده فیلم McGregor, مشت زدن یک مرد در یک دوبلین, میخانه, با, عنوان, “نشان می دهد آن را به پسر خود و می گویند که چقدر خوب شما را در مبارزه خیابانی.”

با مک گرگور و Khabib به ظاهر در ادامه به پرتاب barbs در هر یک از دیگر تمام آن را می گذارد و زمینه را برای به یاد ماندنی مسابقه برگشت بین این جفت ارز بعد از این سال.

Khabib را در سابق UFC موقت بسیار سبک وزن قهرمان تونی فرگوسن در UFC 249 در بروکلین برای اولین بار در حالی که مک گرگور است که انتظار می رود به بازگشت به اقدام بعد از این تابستان.

اگر هر دو آمده از طریق مربوطه دعوا صدمه ندیده عظیم مسابقه برگشت – بزرگترین در تاریخ UFC – به طور بالقوه می تواند برای رزرو بعد از این سال.

همچنین در rt.com Khabib مسخره Conor McGregor بیش از باز گشت پیروزی در برابر “به پایان رسید’ کابوی Cerrone (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im