لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James به اشتراک گذاشته است افکار خود را زیر غم انگیز سقوط هلیکوپتر که در زمان زندگی نه نفر از جمله NBA افسانه کوبه برایانت و دختر نوجوانم.

جیمز که گذشت برایانت خوانده شده را علامت به شکستن به بالا 3 از NBA all-زمان گلزنان لیست ارسال یک پیام به 57.4 میلیون پیروان در Instagram به اشتراک گذاشتن غم و اندوه برای از دست دادن یک دوست و همکار لیکرز افسانه است.

همچنین در rt.com ‘بزرگتر از توپ بسکتبال’: ستاره NBA سرب بر-دادگاه مراسم تجلیل از کوبه برایانت ساعت پس از نماد مرگ (تصویری)

“مرد من اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود!” او شروع شد.

“من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!!

“من در دل شکسته و ویران برادر من!! مرد من دوست دارم شما در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation و این مسئولیت من برای قرار دادن این s**t در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!!

همچنین در rt.com خارج از بورس: ورزشی نایک غول به فروش می رساند از همه کوبه برایانت-موارد مربوط در پی فاجعه

“لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا! وجود دارد خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما فقط نمی تواند در حال حاضر به دلیل من نمی توانم از طریق آن دریافت کنید! تا زمانی که ما دوباره ملاقات برادر من!! #Mamba4Life #Gigi4Life”

این جفت ارز هرگز با هم بازی برای لیکرز اما احترام او برای برایانت وجود دارد برای همه برای دیدن هنگامی که او پیشی گرفته و خود را agaisnt فیلادلفیا 76ers در آخر هفته گذشته.

او گفت: “من خوشحال هستم فقط باید در هر گونه گفتگو با Kobe Bryant.

“یکی از همه زمان بزرگترین بازیکنان به بازی. یکی از همه زمان بزرگترین لیکرز.”

همچنین در rt.com Sempre کوبه: آث میلان به مناسبت غم انگیز بچگی فن کوبه برایانت با بازوبند سیاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی