ساکنان یک روستا در جنوب شرقی آندرا پرادش مسابقه در برابر زمان به عنوان آنها تحت پوشش 12 کیلومتر با پای پیاده به شدت بیمار به آمبولانس که نمی تواند به بیمار در roadless زمین.

Jarata Nagaraju, 22, از Vizianagaram منطقه در هند آندرا پرادش درد و رنج بود از حاد مورد زردی برای چند روز و در نیاز فوری به کمک های پزشکی – تنها مشکل این بود که نزدیکترین محل آمبولانس می تواند برخی از 12 کیلومتر (7.5 کیلومتر) به دور از خانه خود را – فاصله هر فرد سالم را مدیریت کند در یک بار.

به عنوان مرد شرط نیست بهتر همکار خود روستاییان زمام امور را در دست خود و تنظیم کردن در یک سفر خسته کننده حمل بیمار مرد موقت برانکارد تمام راه را تا به جاده ها به اندازه کافی قابل قبول برای یک آمبولانس. این خودرو در حال حاضر در انتظار صفوف.

“روستاییان از هملت انجام شده بیمار برای تقریبا 12 متر و به جاده. از وجود بیمار انجام شد و در یک آمبولانس” یک پزشک بود نقل قول شده توسط ANI, اخبار سازمان عنوان کرد و گفت.

همچنین در rt.com “انسانیت زنده است’: روستاییان در شمال هند شجاع دامنه های پوشیده از برف برای کمک به حمل مجروح پلیس 7 کیلومتر به ایمنی (ویدئو)

Nagaraju گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی در شرایط بحرانی و اجرا شد کمک های اولیه. او سپس منتقل شد به بیمارستان دیگری برای درمان بیشتر.

این تصویری از روستایی را نجات تلاش کرده که به موجب یک outpour حمایت از این مرد در رسانه های اجتماعی.

“این دلخراش است. من امیدوارم که پیر مرد می شود سالم و روستای خود می شود جاده به زودی” یک دیدگاه نوشته.

بسیاری از استفاده از این مناسبت به ضجه و زاری عدم وجود زیرساخت های اساسی در آنچه به نظر می رسد در یک منطقه قبیله ای با برخی از نشان می دهد انسان باید نه شده است airlifted.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی