رئیس اتحادیه اروپا را بالای علم بدن واریز شده پس از Covid-19 پاسخ برنامه های گرفتار توسط بروکسل بوروکراسی

رئیس اتحادیه اروپا اصلی علم سازمان استعفا داد تنها چند ماه پس از مصرف ، او گفت: هر دو بدن و اتحادیه اروپا رهبری موفق به اتخاذ قوی و مبتنی بر علم با رویکرد به Covid-19 شیوع زمانی که یکی بود به شدت مورد نیاز است.

استاد مائورو فراری شده استعفای خود را به رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در روز سه شنبه بلافاصله موثر. او مدت چهار سال به پایان رسید ناگهان تنها چند ماه پس از شروع در ژانویه 1. فراری گفت که او “بسیار نا امید شده توسط اروپا در پاسخ به Covid-19,” با توجه به بار مالی که برای اولین بار گزارش های خبری.

فراری ریاست شورای تحقیقات اروپا (ERC) بدن تاسیس در سال 2007 با یک میلیارد یورو بودجه با هدف حمایت از کشف علمی در اتحادیه اروپا. این ERC را ‘پایین-up’ رویکرد به توزیع کمک های مالی برخورد با فراری را پیشنهاد راه اندازی یک مقیاس بزرگ در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر که به او پیشنهاد شده در مارس پس از آن آشکار شد که شیوع بیماری می تواند منجر به یک بحران بهداشتی در اروپا است.

“من فکر می کردم که در یک زمان مثل این بهترین دانشمندان جهان باید با ارائه منابع و فرصت ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر با داروهای جدید جدید واکسن جدید ابزار تشخیصی جدید رفتاری پویا رویکردهای مبتنی بر علم به جای بارها بداهه شهودهای از رهبران سیاسی” او توضیح داد.

همچنین در rt.com همبستگی (در)عمل: کمیسیون اروپا سر معذرت خواهی به ایتالیا وعده €100bn Covid-19 صندوق امداد… که ممکن است اتفاق می افتد

این پیشنهاد رد شد ERC علمی شورای. فراری گفت که او تلاش برای به دست آوردن ایده های خود را از طریق به اجرا در von der Leyen اما در واقع بسیار از او کار به طور مستقیم با این کمیسیون از سر “ایجاد یک سیاسی داخلی رعد و برق.”

“این پیشنهاد تصویب شد به لایه های مختلف از کمیسیون اروپا, دولت, که در آن من اعتقاد دارم که آن هم پاشیده بر, تاثیر,” او گفت:. او اظهار تاسف از عدم هماهنگی سیاست های ملی در پاسخ به بحران و گفت: تجربه خود را به طور کامل تغییر مشخصات خود را از اتحادیه اروپا که از او استفاده می شود “یک ملتهب حامی.”

سخنگوی کمیسیون ابراز تاسف از این که فراری استعفا کرده بود “در این مرحله اولیه در حکم خود.” او گفت: 50 در حال انجام و یا تکمیل ERC پروژه کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

فراری آمریکا-ایتالیایی زمينه نانوپزشکی پایونیر با تمرکز بر توسعه جدید درمان سرطان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de