UFC رئیس دانا سفید تایید کرده است قصد دارد به افتخار کوبه برایانت در UFC 247 آخر این هفته و نشان داد که بسکتبال بزرگ دریافت بازگشت سرمایه گذاری خود را در UFC تنها چند روز قبل از مرگ غم انگیز خود را در ماه گذشته.

برایانت مشتاق UFC پیرو که توضیح داد که چگونه او را به شرکت در دعوا “ناشناس” در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سفید در سال 2017, هنگامی که این جفت ارز اعلام کرد یک معامله بین قهرمانی و زره بدن, این نوشیدنی های انرژی شرکت که برایانت شرکت متعلق به.

این همکاری منجر به ثروت باد آورده برای برایانت فقط چهار روز قبل از مرگ او در سقوط یک هلیکوپتر سفید گفت: در یک پیش نمایش از روز یکشنبه UFC 247.

یک سال پس از برایانت درگیر شد, سفید برآورد UFC به ارزش حداقل 7 میلیارد دلار و به دنبال آن با درآمد سال گذشته از حداقل 800 میلیون دلار.

همچنین در rt.com کوبه برایانت سرنوشت ساز پرواز هلیکوپتر جزئیات فاش آنلاین به عنوان مقامات کار برای شناسایی قربانیان (تصویری)

سفید به نام 2019 “ما سال” و “از طریق سقف” در مقایسه با سال های گذشته, گفتن TMZ: “آن گسترده بود به طوری که صاحبان یک توزیع و کوبه یک توزیع از UFC چهارشنبه قبل از [مرگ].

“او بسیار پمپ و هیجان زده و او گفت: چه کسی همیشه می گوید:” من آرزو می کنم من تا به حال سرمایه گذاری بیشتر است.’

“او یک شخص او بخشی از این شرکت کوبه برایانت یک پسر خوب در هر راه که شما احتمالا می تواند یک پسر خوب. ما در حال رفتن به انجام کاری برای کوبه.”

به دنبال به جلو به رویداد اصلی در هوستون کارت سفید صحبت کردیم تا Dominick ریس شانس تولید قابل توجهی ناراحت برابر نور قهرمان سنگین وزن جان جونز.

همچنین در rt.com جنگنده MMA والنتینا شوچنکو را انکار می کند و او را عمیق-پوشش جاسوسی – اما اذعان می کند که او را دوست دارد 007 & اسلحه به عنوان او آماده برای UFC 247

“این بچه جوان او سریع دست او قدرت حذفی را در هر دو دست بزرگ و لگد و او معتقد است که او یک ورزشکار بهتر از جان جونز.

“از همه مهمتر من هرگز دیده می شود یک مرد از نظر ذهنی قوی رفتن در حالی که رو Jon Jones. مشکل با این مبارزه این است که مردم به اندازه کافی می دانیم چقدر واقعی و چقدر خطرناک ریس است.

“شما ممکن است می دانم که او در حال حاضر. اگر او می تپد Jon Jones, هر کس می دانید که او چه کسی است در روز یکشنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی