‘او به معنای جهان به من’: Floyd Mayweather را لرزاند مرگ عمو و مربی راجر تنها چند روز پس از دوست دختر سابق مرده یافت

Floyd Mayweather Jr ادای احترام به عمو و مربی سابق راجر Mayweather پس از مرگ او در سن 58 در چه ضربه دوم به بوکس نماد پس از سابق خود را دوست دختر مرده پیدا شد هفته گذشته است.

راجر Mayweather بود خود را دو وزن قهرمان جهان در طول 1980s قبل از کمک به نوبه خود و برادرزاده اش را به یکی از بزرگترین پوند برای پوند مبارزان همیشه.

پس از مرگ او در سن 58 در شنبه Floyd Mayweather عموی خود مورد ستایش قرار داد به عنوان “یکی از مهم ترین افراد در زندگی من است.”

“راجر بود یک قهرمان بزرگ و یکی از بهترین مربیان در بوکس” بازنشسته سابق پنج وزن قهرمان جهان گفت.

“دایی من یکی از مهم ترین افراد در زندگی من در داخل و خارج از حلقه. متاسفانه سلامت او بود شکست او برای چندین سال و در حال حاضر او در نهایت می تواند در صلح و آرامش استراحت.

“راجر به معنای جهان به من و پدر فلوید, Sr عموی من جف تمام خانواده ما هر کس در داخل و اطراف Mayweather بوکس بدنسازی و کل جهان بوکس است. آن است که یک دست دادن وحشتناک برای همه ما است.

“راجر روح زندگی در با ما برای همیشه لطفا برای” ‘پول’ اضافه شده است.

میشیگان متولد راجر Mayweather برگزار شد جهان ورزشکار پروزن و بسیار سبک وزن و عناوین در طول 1980s قبل از حلق آویز کردن دستکش خود را با 59 برنده از 72 دعوا و عطف توجه خود را به آموزش.

او پیوست Floyd Mayweather گوشه در سال 1996 قبل از چهار سال وقفه در حالی که جوانه زدن ستاره جوان آموزش دیده بود توسط پدرش, Floyd, Sr.

راجر Mayweather پس از بازگشت به این تیم در سال 2000 باقی مانده برای بیش از یک دهه خود را به عنوان برادرزاده صعود به تبدیل شدن به یکی از همه زمان نوابغ در نهایت بازنشستگی با unblemished 50-0 رکورد.

عموی خود مرگ – علت است که تایید نشده است – آخرین ضربه برای Mayweather Jr که هنوز از وضعیتی وخیم از عبور از سابق خود دوست دختر و مادر سه نفر از فرزندان خود جوزی هریس.

همچنین در rt.com جوزی هریس: دوست دختر سابق از Floyd Mayweather و مادر از 3 بوکس ستاره کودکان مرده در ماشین در کالیفرنیا – گزارش

هریس مرده پیدا شد در خانه اش در کالیفرنیا در هفته گذشته در سن 40.

بوکس, آیکون, از, ارسال شده در یک سری از ادای احترامات خود را به شریک زندگی سابق خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de