فرانک لمپارد ادامه داد: نمیشود که او را دیدم بگویم یک عضو Jurgen Klopp کارکنان برای “f*ck off” در طول چلسی را از دست دادن در لیورپول, لیورپول رئیس گفت: – و تیمهای ادعا کرده است که او ناعادلانه متهم به تیم خود را از “استکبار”.

لمپارد را تمیز برش تصویر آسیب دیده بود زمانی که مربی چلسی بود ادای سوگند در Pepijn Lijnders لیورپول دستیار مدیر در سمت خود پر حادثه 5-3 شکست در آنفیلد در روز چهارشنبه زمانی که او گفت: زیدان به “حزب خود را داشته باشد بعد از آن و f*cking آن را یکی از بزرگ” جلوتر از بارسلونا در لیگ برتر عنوان کرد.

عصبانی ردیف که در آن تیمهای گفت: لمپارد به “نشستن” به او اعتراض ستیز ناپاک داده شده در برابر Mateo Kovacic که فرستاده سرمربی Sadio یال غلت بود گرفتار در دوربین حداقل از دو زاویه برای ارسال به رسانه های اجتماعی را به حمله و تشنج.

زیدان گفته است که لمپارد موفق برای مدیریت احساسات خود و به کارگردانی غلط اتهامات در فراری لیگ برندگان.

“شما نمی توانید به من رسید یا من نیمکت با چیزی شبیه به آن است چرا که ما نه متکبر” لیورپول مدیر گفت: پیش از سمت خود مسابقه نهایی این فصل در نیوکاسل در روز یکشنبه.

“فرانک بود واقعا رقابتی و خلق و خوی من که احترام زیادی است. شما می توانید تقریبا از نقطه نظر من می گویند آنچه شما می خواهید در یک وضعیت مانند آن است.

“اما آنچه او کرده است به یاد بگیرند که آن را به پایان برساند با سوت پایان و او را نکرد. صحبت های بعد از آن مثل این خوب است. فرانک به یاد بگیرند.

“در طول یک بازی کلمات استفاده می شود – هیچ مشکلی در همه. اما در سوت پایان, تمام چیزهایی که او گفت … ما مغرور نیست. ما تقریبا مخالف متکبر در یک لحظه مثل این.

“اگر شما استدلال شما چیزی می گویند و شما می خواهید به صدمه زدن به شخص دیگر. این است که چگونه در آن است. هیچ مشکل. سوت پایان? کتاب پایان کتاب است. این چیزی است که من نمی خواهم.”

لمپارد به نظر می رسید که جاروب درگیری در کنار او پس از بازی در آنفیلد اما زیدان این نظرات نشان می دهد که احساس بد معطل خواهد شد بیش از یک جنگ از کلمات است که می تواند سر فصل آینده را زمانی که هر دو از مدیران انتظار می رود به رقابت برای عنوان.

“از نظر حسرت داشتن شور و شوق برای دفاع از تیم من هیچ [حسرت],” لمپارد گفت. “من می تواند داشته باشد شاید آن را به کار گرفته کمی متفاوت به نگه داشتن آن زبان [reined] در.

“من می خواهم که تا به حال آبجو با Jurgen Klopp و تست آنچه آنها انجام داده ایم این سال است. اما وجود دارد چیزهایی که در خط من نمی خواهم خود را از نیمکت.

“نه Jurgen Klopp – مردم پشت نیمکت که من احساس عبور از خط و این چیزی است که من را آشفته.

“با فصل آنها تا به حال آنها می توانند جشن مانند آنها پس از بازی مانند آنها می تواند جشن هر هدف آنها نمره. مانند آنها جشن گرفته می شود زمانی که آنها برنده لیگ یک ماه پیش و مانند آنها در حال صحبت کردن در مورد جشن یک بار دیگر با طرفداران خود است.”

چلسی نیاز به یک نقطه در صفحه اصلی به گرگ ها در روز یکشنبه به اطمینان حاصل شود که هر دو مدیران نیز خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در لیگ قهرمانان فصل آینده است.

“این همه چیز پخش بسیاری در رسانه های اجتماعی و من اطلاع دارم که” اذعان Lampard. “من دو دختر جوان در رسانه های اجتماعی.

“اما آن را انجام داده است. مشاجرات میان بسیاری از مدیران و بازیکنان و طرفداران در این بازی است. من پشیمان زبان و حرکت می کند.”

لمپارد و دیگر اقدامات انضباطی از بلوز با توجه به بار.

سمت خود را از دست 5-4 در ضربات پنالتی در سوپر جام در ماه اوت پس از تساوی 2-2 در آن یال به ثمر رساند و دو بار به دست آوردن انتقام با ضربه زدن لیورپول از جام حذفی بعد از باخت 2-1 به قهرمانی در لیگ برتر در استمفورد بریج.

همچنین در rt.com ‘من نمی خواهم شما!’ تیم لمپارد می گوید لیورپول مربی زیدان به “SHUT UP” در sweary اطراف زمین فوتبال مسابقات لیگ برتر ردیف (تصویری)

زیدان افزود: “ما شاهد دوباره در شب چهارشنبه که فاصله بین ما و چلسی واقعا 30-عجیب و غریب نقاط.

“آن شب آن دو گل و یک روی حیله و تزویر لحظه ای که [چلسی هافبک مسیحی] Pulisic از دست رفته هدف و چیزهای شبیه به این. بنابراین این که چگونه فوتبال است.”

لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا تایید شد با تشکر از چلسی بعد از نزدیکترین رقبای منچستر سیتی از دست داد 2-1 در استمفورد بریج در ماه گذشته به اطمینان حاصل شود که آنها نمی تواند آنها را گرفتن در بالای جدول آخرین.

“بازی منصفانه به آنها سزاوار آن برنده” لمپارد اعلام کرد در زمان.

“این یک شکاف است که ما می خواهم به سعی کنید به پل و حرکت به سمت. ما فقط باید به خودمان نگاه کنیم و کار می کنند.”

همچنین در rt.com لیورپول فن در MANKINI سقوط از نردبان تلاش برای پرچم در طول وحشی لیگ برتر پیروزی جشن ها (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی