او تا به حال همه چیز’: طرفداران و باشگاه سوگواری با عنوان “فراموش نشدنی’ ex-Paris Saint-Germain نابغه اردن Diakiese می میرد و در سن 24

Paris Saint-Germain پرداخت کرده اند احترام خود را پس از شوک مرگ سابق فرانسه جوانی بین المللی اردن Diakiese که رز به حاشیه لیگ قهرمانان مدعی’ تیم ملی و برای او شناخته شده بود “وحشی رقص.”

فرانسوی ها قهرمانان خود را ارائه همدردی به حق-بازگشت به خانواده پس از زمان باشگاه به عنوان Furiani-Agliani که در آن او شده بود محبوب عضو تیم ملی پس از امضای قرارداد در تابستان گذشته خراشیده حامیان آشکار خود را از مرگ زودرس.

قفقاز-بر اساس Furiani توصیف سابق فرانسه زیر 21 بازیکن به عنوان یک “زن و بچه” بود که دوست داشتم “و در زمین” و اضافه کرد که کارکنان خود و بازیکنان شده بود “بسیار تحت تاثیر قرار” با فاجعه است.

“این است که با بسیار زیاد و عمیق غم و اندوه است که به ما آموخته از [اردن] مرگ…بعد از ظهر روز گذشته در پاریس” گفتند.

“همیشه خندان و با احتیاط و سخت کوش اردن شده بود و قادر به یکپارچه سازی بسیار سریع پس از ورود خود را.

“باشگاه ما در عزاداری امروز. ما برای اولین بار افکار بدیهی است که بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و بستگان.”

یک Paris Saint-Germain بیانیه تسلیت گفتند و به یاد می آورد که چگونه Diakiese صعود کرده از طریق صفوف به رزرو خود پس از پیوستن به تیم در سال 2008 ترک در سال 2015 پیش از جادوها در کرواسی و سوئیس قبل از بازگشت به میهن خود در سال گذشته است.

در سال 2014 او را دعوت به بازی برای, جمهوری دموکراتیک کنگو را تحت-20s در کنار فعلی پاری سن ژرمن ستاره و جام جهانی برنده Presnel Kimpembe تبدیل کردن فرصت برای تمرکز بر روی از طریق شکستن با فرانسه است.

او از دست رفته را بالقوه ظاهر در تحت-21 یورو در سال 2015 پس از Les Bleus بودند مورد ضرب و شتم در پلی آف اما دیده می شود تحت تاثیر قرار دادن بر روی پهلو در یکی از سه برنده برای فرانسه در برابر قطر و مراکش و هلند در یک زیر-20s مسابقات در تولون.

یک سایت اختصاص داده شده به Les Parisiens’ تيم پیشنهاد فرانسه افسانه و فعلی رئال مادرید مربی زیدان بوده اند تحت تاثیر قرار زمانی که او را تماشا Diakiese به عنوان غول اسپانیایی دقت ضرب و شتم پاری سن ژرمن در لیگ جوانان, لیگ یک چهارم نهایی شش سال پیش.

“او همه چیز را مدرن بازی خواسته و موثر بود هر دو دفاعی و هجومی” گفتند.

“او پر جنب و جوش, سریع, ویژگی های همه کاره در هر دو طرف بود و vulture آینده بازیکن برتر.

“او شماره یک سفیر در اتاق قفل هنگامی که آن را به جشن پیروزی. او دیوانه وار می رقصد همچنین ایجاد وزوز…او تسلط هنر است.”

سابق PSG جوانان teamer و Furiani مدیر پاتریک ویدیرا گفت که او احساس خاص ارتباط با Diakese چرا که او متولد شد و در همان روز به عنوان پسر خود را.

“من عاشق این یابم boy تمام زندگی من است,” او اضافه شده است. “من هرگز او را فراموش کرده ام.

“ما خندید و هر زمان. او بخشی از خانواده من او فوق العاده است و پسر من به یاد داشته باشید تمام این لحظات فوق العاده است که من با تجربه با او. زندگی بی رحمانه است.”

همچنین در rt.com ‘Ciao Andrea’: 19 ساله فوتبالیست ایتالیایی Andrea Rinaldi می میرد در حالی که آموزش در قرنطینه

نوشتن به تقریبا 70,000 followers on Instagram رسمی PSG جوانان حساب گفت: “کل قرمز و آبی جامعه باید بدانید که چه مقدار از آن را به معنای به شما هنگامی که شما بازی در پاری سن ژرمن.

“شما باید همیشه اول بوده است برای جشن پیروزی خود را با وحشی رقص…شما همیشه به حال یک عشق عمیق برای پاری سن ژرمن.

“شما تلاش زیادی برای بازگشت هنگامی که زمان شما به پایان رسید با PSG. ما این فرصت را برای تشکر از شما از ته قلب ما.”

همچنین در rt.com فرانسوی, فوتبالیست های قرار داده شده در کما به عنوان عامل نشان می دهد بازیکن می تواند گرفتار شده اند COVID-19 روز یک سفر خرید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de