‘کلاه به او’: اینترنت در شوک به عنوان ex-F1 رئیس & پوتین رفیق برنی اکلستون را تایید می کند او را تبدیل شدن به پدر و دوباره… در سن 89

تاجر و میلیاردر سابق فرمول 1, رئیس, برنی اکلستون ثابت شده است او هنوز هم مقدار زیادی از گاز در مخزن حتی در سن 89 پس از آشکار او تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک پدر برای چهارمین بار.

انگلیسی نجیب زاده Ecclestone که ریاست آن بر F1 امپراتوری به عنوان رئیس اجرایی برای 40 سال قبل از پله پایین در سال 2017 تایید گزارش در خروجی اخبار Blick که او و همسر سوم Fabiana Flosi, 44, بارداری پسر در ماه جولای.

“بله, آن است که به علت در تابستان. امیدوارم او یاد بگیرند به بازی تخته نرد به زودی!” گفت: ex-F1 سرمایه دار خیلی مهم.

اکلستون – که اعتراف طرفداران ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود و کلام در دیدن سوچی جایزه بزرگ اضافه شده به F1 تقویم – بعد از اعالن که او تا به حال شده است با قرار دادن در “مقدار زیادی از عمل” با برزیل عاشق Flosi او بحباله نکاح در اوردن در سال 2012.

“هیچ چیز وجود دارد که غیر معمول وجود دارد ؟ من تا به حال کار برای کمی در حالی که من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تمرین!” این کوچک کسب و کار میلیاردر گفت.

پیری lothario Ecclestone است از همسر سوم خود قبلا ازدواج کرده و به پیچک Bamford و کرواتی مدل Slavica Radic.

او دارای سه دختر بزرگتر از آنها است دبورا 65 در حالی که وسط کودک تامارا مکرر تلخیص headliner ساز در حق خود او در انگلستان است.

خبر از قریب الوقوع تولد چهارمین فرزند با توجه به رسیدن فقط خجالتی از 90 روز تولد را ترک کرده است بسیاری از رسانه های اجتماعی در های مختلف متحده از تعجب پس از Ecclestone شروع روند.

در واقع Ecclestone دور نیست رکورد این مرد معتقد به جهان قدیمی ترین پدر هندی Ramjit Raghav که ظاهرا پدر یک کودک در سن 96 قبل از مرگ در اوایل این سال است.

به عنوان جهان چنگ زدن با Covid-19 گیر Ecclestone و Flosi هستند پناه در مزرعه خود در خارج از سائو پائولو در برزیل.

“مثل همه پدر و مادر ما تنها یک آرزو: کودک باید سالم به دنیا آمد,” Flosi گفت: Blick.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im