هری میلر: پلیس پروب به ‘transphobic’ توییتهایی غیر قانونی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پاسخ پلیس به یک افسر گفته transphobic توییتهایی غیر قانونی دادگاه عالی حکم داده است.

هری میلر بازدید شده توسط Humberside پلیس در محل کار در ماه ژانویه سال گذشته پس از شکایت در مورد توییتهایی.

او گفته بود که او جرمی مرتکب نشده اما می توان آن را ضبط و به عنوان یک غیر جرم “نفرت حادثه”.

دادگاه نیروی اعمال شد “نامتناسب دخالت” با حق آزادی بیان است.

افسران بازدید آقای میلر محل کار و سپس صحبت را با او در گوشی و او مانده بود با تصور “است که او ممکن است تحت پیگرد قانونی قرار اگر او ادامه داد: به صدای جیر جیر” به گفته یک قاضی.

سخن بعد از قرآن آقای میلر از Lincolnshire گفت: “این یک لحظه نقطه عطفی برای آزادی – پلیس در اشتباه بودند برای بازدید از محل کار من اشتباه به ‘بررسي فکر من’.”

خود را وکیل پل Conrathe افزود: “این یک هشدار قوی به محلی نیروهای پلیس با مردم دخالت نکند حقوق آزادی بیان در مورد مسائل قابل بحث.”

‘Orwellian جامعه’

آقای عدالت جولیان Knowles گفت: این اثر از پلیس چرخش در آقای میلر محل کار “به دلیل عقاید سیاسی نباید دست کم گرفت”.

وی افزود: “برای انجام این کار خواهد بود به نادیده انگارند یک کاردینال دموکراتیک آزادی است.

“در این کشور ما تا به حال هرگز یک Cheka یک گشتاپو یا یک بود ، ما هرگز زندگی می کردند در یک Orwellian جامعه است.”

در پاسخ به حکم هلن Belcher که شرکت تاسیس Trans Media, سازمان دیده بان گفت: “من فکر می کنم اطلاعرسانی خواهد شد نگران آن می تواند تبدیل به فصل باز ما به این دلیل که دادگاه نیست واقعا تعریف از آستانه قابل قبول برای سخنرانی بود.

“من فکر می کنم آن را تقویت میکند یک نظر است که دادگاه نمی فهمم ترانس زندگی می کند و نمی وجود دارد برای محافظت از ترانس مردم است.”

آقای میلر 54 نیز راه اندازی گسترده تر در برابر چالش قانونی بودن دانشکده پلیس دستورالعمل در جرایم ناشی از نفرت که رد شد.

آقای عدالت Knowles حکومت آنها “در خدمت اهداف مشروع و [هستند] نمی نامتناسب”.

دستورالعمل تعریف نفرت حادثه به عنوان “هر غیر جرم و جنایت حادثه است که درک شده توسط قربانی و یا هر شخص دیگر به انگیزه دشمنی و یا تعصب در برابر کسی که فراجنسیتی یا تصور می شود transgender”.

آقای میلر ارسال شده تعدادی از توییت های نوامبر تا ژانویه 2018 و 2019 در مورد مسائل تغییر جنسیت را به عنوان بخشی از بحث در مورد اصلاح جنسیتی به رسمیت شناختن عمل 2004.

در یکی از توییت آقای میلر نوشت: “من اختصاص داده بود پستانداران در هنگام تولد اما من گرایش ماهی است. نمی mis-گونه های من.”

این توییت در میان چندین نفر دیگر که گزارش شده به پلیس Humberside به گفته transphobic.

آقای میلر, وکیل مدافع, Ian عاقلانه کنترل کیفیت استدلال نیروی واکنش به حال به دنبال “منصرف کردن او از بیان خود را در چنین مسائلی در آینده” و “قابل توجهی اثر سرما” در حق خود برای آزادی بیان است.

آقای عدالت Knowles گفت که آقای میلر “را به شدت تکذیب میکند که تعصب در برابر مردم تغییر جنسیت” بود و خود را به عنوان یکی از شرکت کنندگان در بحث است.

او گفت: تنها یک فرد شناخته شده در دادگاه به عنوان خانم B شکایت کرده بود در مورد توییتهایی و آنها ثبت شده است به عنوان یک نفرت حادثه “بدون هیچ گونه نقادانه…و یا هر گونه ارزیابی از این که آیا آنچه او گفت دقیق بود”.

  • مرد شکایت از ‘Orwellian پلیس’
  • افسر سابق چالش های تراجنسی دستورالعمل

قاضی گفت: “متقاضیان’ توییتهایی شد قانونی وجود دارد و نه کوچکترین خطر است که او را به ارتکاب یک جرم جنایی ادامه به صدای جیر جیر.

“من پیدا کردن ترکیبی از پلیس مراجعه مدعی محل کار خود را پس از آن اظهارات در رابطه با احتمال محاکمه شد نامتناسب تداخل با مدعی حق آزادی بیان خود را به دلیل پتانسیل اثر سرما.”

Humberside پلیس گفت: آن را پذیرفته تصمیم دادگاه است.

در بیانیه ای گفت: “صرف ضبط این حادثه توسط پلیس Humberside به عنوان یک نفرت حادثه رد شده به عنوان غیر قانونی و مطابق با دانشکده پلیس (پلیس) راهنمایی.

“اقدامات ما در رسیدگی به این حادثه انجام شد در ایمان خوب است اما ما با توجه به نظر قاضی و ما را به یادگیری از این حادثه در حال حرکت رو به جلو است.”

معاون پاسبان برنی o’reilly از دانشکده پلیس گفت: “پلیس را در موقعیت روشن است – ما می خواهیم همه را به احساس می کنید قادر به بیان نظرات عاشقانه که مایل است بدون شکستن قانون است.”

وی افزود: “نفرت حوادث می تواند مقدمه ای برای این نوع از جرایم و بدون ثبت آنها پلیس آغاز خواهد شد به از دست دادن بینایی از آنچه اتفاق می افتد در جوامع خود – و به طور بالقوه از دست دادن اعتماد به نفس خود را.”

او گفت: مشاوره به نیروهای شد و در حال حاضر در حال تجدید نظر شده است.

آقای میلر است به دادگاه تجدید نظر علیه این حکم در مورد دانشکده پلیس راهنمایی و مجوز صادر شده برای این پرونده مستقیما به دادگاه عالی.

دنبال BBC شرق یورکشایر و Lincolnshire در Facebook, Twitterو Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های yorkslincs.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی