خانواده هری دان از دولت خواست به امتناع از استرداد جولیان آسانژ تا ما گرداند مظنون در مرگ او بازگشت به انگلستان است.

دونن خانواده سخنگوی Radd Seiger را متهم کرد که ما از “نفاق” در دنبال آسانژ در لندن با وجود رد بازگشت از آن Sacoolas.

او مشکوک باعث نوجوان مرگ با رانندگی خطرناک است.

خانواده گفت: وزیر امور خارجه گفت: آنها او “بررسی تمام گزینه ها”.

19 ساله پدر و مادر را به نام دومینیک Raab و دولت به رد هر گونه درخواست استرداد توسط ما – از جمله این که از ویکی لیکس, co-founder – پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo رد extraditing Sacoolas ماه گذشته.

Ms Sacoolas یک ملی آمریکا و یک افسر اطلاعاتی ادعا مصونیت دیپلماتیک پس از سقوط مرگبار در ماه اوت و بازگشت به ایالات متحده.

آقای Seiger گفت: کمیته امور خارجی پذیرفته است درخواست خود را برای پرس و جو عمومی به استرداد و مصونیت دیپلماتیک با توجه به Ms Sacoolas که این گزارش برای سازمان سیا کار می کرد.

می آید پس از وزارت امور خارجه بریتانیا گفته است: “هیچ برنامه ای” برای راه اندازی یک پرس و جو به این نوجوان مرگ گفت این بود: “اعتماد به نفس” مورد بوده است “به درستی به کار گرفته و قانونی در سراسر”.

Mr دان درگذشت او پس از موتورسیکلت در برخورد با یک ماشین متعلق به خانم Sacoolas.

تصادف رخ داده در خارج از راف Croughton که در آن خانم Sacoolas’, شوهر, Jonathan مشغول به کار به عنوان یک افسر اطلاعاتی.

Mr دان مادر شارلوت چارلز و پدر تیم دونن گفت: آقای Raab گفت: آنها در ژانویه 27 جلسه که دولت “بررسی تمام گزینه های” پس از ما حاضر به بازگشت Ms Sacoolas به انگلستان است.

اشاره به آقای آسانژ را بالقوه استرداد به آمریکا, Mr Seiger گفت: آقای دونن خانواده “درک و احترام” از “بزرگ منافع عمومی” متصل به استرداد اضافه کرد که “هیچ کس باید اجازه داده شود برای فرار از عدالت” در حال فرار از یک کشور است.

پیمان ‘لباس زیر’

در امتناع بریتانیا را “قانونی” استرداد درخواست آقای Seiger متهم ما از راه اندازی “بزرگترین حمله” در آن “به نام رابطه ویژه” با انگلستان است.

آقای Seiger افزود: “ما رفتار است مانند یک متحد و به طور موثر thumbed بینی خود را در انگلستان و نادیده گرفته به وضوح گذاشته مفاد این پیمان به طور موثر در پاره شدن آن است.”

او گفت: اصل “عمل متقابل” است که در قلب هر معاهده استرداد آن ما است “عدم رعایت” در آن “ننگین امتناع” به استرداد Ms Sacoolas.

“در انجام این کار آنها نشان دادن مقدار فوق العاده ای از نفاق و استانداردهای دوگانه بر روی صفحه نمایش در حال بی سابقه,” او اضافه شده است.

آقای Seiger ادامه داد: “از طرف هری دونن خانواده و میلیون ها نفر از شهروندان نگران در انگلستان, من در حال حاضر تقاضا است که مقامات انگلستان جلوگیری از هر گونه بیشتر به فرهنگ جامعه تبدیل آمریکا از جمله یکی از Julian Assange, تا زمانی که آن Sacoolas است تحویل و برگشت در خاک انگلستان رو به سیستم عدالت در اینجا.”

آقای Pompeo قبلا مطرح شده چشم انداز “یک معامله انجام می شود” بیش از Mr دان پرونده و تحقیقات آمریکا از شاهزاده اندرو جفری اپستاین اتصالات

اما آقای Raab گفته می شود وجود ندارد “چانه زنی” بیش از دو مورد گفته استرداد پیمان با آمریکا است “بر اساس قوانین”.

آقای Seiger گفت: آقای دونن خانواده شده بود “بد اجازه” پس از مرگ او و از دولت خواست به “ما نشان می دهد آنچه را که آنها ساخته شده از اگر آنها به انداختنش هر گونه اعتماد به نفس است که آنها واقعا باید پشت ما.”

نظرات خود را دنبال کرد روز اعتراض است که در آن صدها نفر از آسانژ حامیان راهپیمایی از طریق لندن پیش از آغاز استرداد او محاکمه در Woolwich تاج دادگاه در روز دوشنبه ،

آقای آسانژ مواجه است استرداد به آمریکا در 18 اتهامات و چهره به 175 سال در زندان اگر جرم یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im