دوک و دوشس ساسکس را به طور رسمی گام پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی از 31 مارس یک سخنگوی زن و شوهر گفته است.

آنها دیگر نمی خواهد انجام وظایف نمایندگی از ملکه اما ترتیبات بررسی خواهد شد و پس از 12 ماه.

در اوایل این سال هری و مگان را اعلام کرد آنها خواهد بود به پله از وظایف سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

آنها را به بازگشت به انگلستان برای درگیری در پایان این ماه است.

این زن و شوهر قصد دارند به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی و سخنگوی گفت که آنها خواهد بود در انگلستان “به طور منظم”.

آنها را به حضور شش رویدادها در انگلستان در ماه فوریه و مارس از جمله کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در 9 مارس.

هری همچنین انتظار می رود برای حضور در ماراتن لندن در ماه آوریل در ظرفیت خود را به عنوان حامی در حالی که زن و شوهر را نیز به حضور در این رقابت ها در هلند در ماه مه.

این زن و شوهر را به طور رسمی خود را حفظ والاحضرت عناوین اما نمی خواهد از آنها استفاده کنید. استفاده از کلمه “سلطنتی” است که مورد بحث این سخنگو گفت و اعلام بر این خواهد بود ساخته شده در کنار راه اندازی این زن و شوهر جدید سازمان غیر انتفاعی است.

هری و مگان را پایه و کاربردی به علامت تجاری ساسکس برند سلطنتی مورد استفاده در وب سایت و رسانه های اجتماعی – در ماه ژوئن سال گذشته است.

به عنوان زن و شوهر دیگر نمی خواهد انجام تعهدات در حمایت از ملکه آنها را نمی توان حفظ یک دفتر در کاخ باکینگهام. به جای آن از 1 مارس آنها نشان داده خواهد شد از طریق خود انگلستان بنیاد سخنگوی گفت.

هری را حفظ صفوف عمده ستوان و فرمانده اسکادران رهبر اما خود افتخاری نظامی موقعیت معلق خواهد شد. نقش پر خواهد شد توسط هر کس دیگری در طول 12 ماه بررسی دوره است.

جزئیات بیشتر در مورد این زن و شوهر جدید سازمان خیریه منتشر خواهد شد بعد از این سال اما این سخنگو گفت: علل آنها پشتیبانی می کند از جمله کشورهای مشترک المنافع, جامعه, جوانان توانمندسازی و سلامت روانی باقی می ماند همان.

هری اولویت نیز شامل رفاه خدمتگزاران و زنان, حفاظت و HIV در حالی که مگان است با تمرکز بر توانمندسازی زنان برابری جنسیتی و آموزش و پرورش.

دوک و دوشس اعلام کرد در اوایل سال جاری که آنها برنامه ریزی برای قدم به عقب به عنوان ارشد خانواده سلطنتی. جزئیات چگونگی این کار خواهد شد و پس از آن پرده برداری کرد, پس از روز مذاکرات با ملکه و دیگر مقامات ارشد royals.

زن و شوهر قبلا صحبت کردن در مورد چگونه آنها تلاش کرده بود در زیر کانون توجه رسانه ها.

این زن و شوهر شده اند و در کانادا با پسر خود مورچه برای سه سال پس از به طور خلاصه از بازگشت به انگلستان در ماه ژانویه پس از تمدید شش هفته از تعطیلات کریسمس در جزیره ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی