دوک و دوشس ساسکس با حضور JP Morgan رویداد در میامی روز پنجشنبه کاخ منبع گفته است.

شاهزاده هری صحبت می کرد در این مراسم اما معلوم نیست که آیا او پرداخت می شود به نظر می رسد.

می آید پس از زن و شوهر گفتند که قدم به عقب به عنوان “ارشد royals” و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

آنها قصد دارند به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی و از بهار دیگر خواهد بود تمام وقت کار royals.

آنها متوقف خواهد شد با استفاده از والاحضرت عناوین دیگر انجام وظایف سلطنتی یا نظامی قرار ملاقات و دیگر به طور رسمی به نمایندگی از ملکه.

نیویورک پست صفحه شش که اولین گزارش این داستان گفت: Sussexes شد “سخنرانان کلیدی” را به عنوان آنها ساخته شده و اولین حضور خود را با هم پس از ملکه اعطا می خواهید خود را به قدم به عقب به عنوان تمام وقت royals. آن گفت: این رویداد برگزار شد 1 هتل در میامی ساحل جنوبی.

  • چگونه ممکن است هری و مگان پول ؟
  • می کند یک شیر نمایش آگهی هری و مگان را در آینده ؟

شاهزاده هری وارد ونکوور در ماه گذشته که در آن همسر خود را Meghan ماندن شده بود با خود نه-ماه-پیر پسر مورچه.

این زن و شوهر به طور خلاصه به بازگشت به انگلستان در ماه ژانویه پس از تمدید شش هفته از تعطیلات کریسمس در جزیره ونکوور.

از آنجا که زن و شوهر اعلام کرد تمایل خود را برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل شده است گمانه زنی در مورد چگونه آنها ممکن است پول است.

زبان عمومی, تلویزیون, تولید و کتاب معاملات شده اند تبلیغ به عنوان ممکن است منابع درآمد برای زن و شوهر. آنها همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی یک بنیاد خیریه.

در حال حاضر 95 درصد از زن و شوهر را درآمد ناشی از پرنس چارلز درآمد از Duchy of Cornwall, نمونه کارها گسترده ای از املاک و سرمایه گذاری های مالی به ارمغان آورد که در £21.6 متر در سال گذشته است.

اعتقاد بر این است که زن و شوهر را ادامه خواهد داد برای دریافت پول از هری پدر تحت توافق نامه جدید اگر چه معلوم نیست که آیا این را از قلمرو خود را به ثروت شخصی و یا ترکیبی از این دو.

اما Sussexes متوقف خواهد شد دریافت پول از مالیات دهندگان بودجه مستقل عطا کند که باعث می شود تا دیگر 5 درصد از درآمد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de