سخت ضربه سنگین وزن UFC Joshua Lewis نشان می دهد او در برخورد با زندگی و یا مرگ’ موضوع پزشکی

یکی از محبوب ترین مبارزان در سنگین وزن UFC بخش جرثقیل لوئیس می گوید او توصیه شد به رقابت در هفته گذشته UFC 247 کارت پس از آشکار در مصاحبه ای که در برخورد با یک پزشکی معضل است.

لوئیس سابق سنگین وزن عنوان رقیب شکست سوئد Ilir Latifi در آخر هفته گذشته UFC رویداد در هوستون اما به او گفته آریل Helwani در ESPN روز دوشنبه او ممکن است در برخورد با حتی بزرگتر مبارزه پس از آشکار است که او در میان یک برنامه به طور بالقوه جدی پزشکی شکایت.

همچنین در rt.com The curious case of Joshua Lewis, UFC را بعید عنوان چلنجر

لوئیس تایید حدس و گمان است که او در دسترس خواهد بود به عنوان یک پتانسیل بازگشت به بالا برای ماه مارس را عظیم الجثه کشمکش بین آسیب رسان اعتصاب فرانسیس Ngannou و Jairzinho Rozenstruik اما گفت که ممکن است این پیچیده مسائل که آشکار شد در اخیر پزشکی.

آره, من در دسترس خواهد بود (به صورت پشتیبان),” لوییس تایید کرد. “اما من مربی می خواهد من به چیزی چک کردن که آمد در medicals شده است که مانع من آموزش است. قرار است ما را به نگه داشتن آن را در پایین پایین اما من به آن را دریافت چک.

UFC پزشکان می دانید آنچه در آن است و پزشکان در اینجا در هوستون می دانم آنچه در آن است. این تنها چیزی است که در جریان بوده است که من به خطاب. این یک زندگی یا مرگ وضعیت است.

لوئیس شناخته شده برای یکی از UFC بیشتر طنز آمیز تایید کرد که او شوخی و در حالی که او نمی فاش کردن جزئیات دقیق او گفت: این یک مسئله پزشکی است که اغلب ورزشکاران تاثیر می گذارد.

این چیزی است که اتفاق می افتد به بسیاری از ورزشکاران آن را مهم نیست اگر شما سالم هستید یا نه. این چیزی است که هنوز هم می تواند برای شما اتفاق می افتد در قطره از کلاه” او ادامه داد. “این می تواند تحت تاثیر قرار زندگی من.”

لوئیس همچنین تایید کرد به Helwani که این موضوع باعث ناراحتی او در طول مبارزه خود را در آخر هفته گذشته.

همچنین در rt.com ‘من توپ شد داغ’ – جرثقیل لوئیس UFC 229 مصاحبه را فراهم می کند سبک تر توجه داشته باشید در شب قتل عام

دکتر به من گفت او فکر می کند من نباید گرفته اند این آخرین مبارزه. او گفت: در یک وضعیت مانند این که او فکر نمی کنم من باید مبارزه کنند. بنابراین من نظر دوم از UFC پزشکان و آنها به عنوان خوانده شده همه چیز و همه چیز را چک کردن. بنابراین آنها گفت: این باید یک مشکل نیست.

آره من که نگران و پس از آن در دور اول این اتفاق افتاد به طوری گفتم خوب است.’ اما من تصمیم خود را درباره آن فکر می کنم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su