با بسیاری از آمریکایی ها با بهره گیری از این روز به افتخار اولین رئیس جمهور دو اخیر آنهایی که کشف و ضبط لحظه ای برای رسیدن به یک مبارزه است که باید اعتباری برای این کشور بهبود اقتصادی.

“یازده سال پیش امروز در نزدیکی پایین از بدترین رکود اقتصادی در نسل من امضا بهبود عمل هموار کردن راه برای بیش از یک دهه رشد اقتصادی و طولانی ترین خط ایجاد شغل در تاریخ آمریکا” باراک اوباما توییتی در روز دوشنبه همراه با یک عکس از امضای خود در این لایحه که پمپ حدود 831 میلیارد دلار به وال استریت.

دموکرات ها هنوز gnashing دندان های خود را بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات به سرعت ضامندار در reminiscing در مورد اوباما در انتخابات ریاست جمهوری با هشتگ #ObamaWasBetterAtEverything در رسانه های اجتماعی.

هر چند به طور معمول پرکار تویتر تهمت شده بود تا حد زیادی وجود ندارد و از این پلت فرم در روز دوشنبه – تنها صدا می کند تا در شب برای محکوم کردن اوباما صدای جیر جیر به عنوان یک “باهم کار است.”

اوباما تا به حال “ضعیف ترین بازیابی پس از رکود بزرگ” رئیس جمهور فعلی شات پشت شعار های اخیر کار سود و کم سابقه بیکاری به عنوان دستاوردهای دولت او و اعلام کرد که “بهترین ها هنوز در راه اند” همراه با 2020 شعار.

هر دو 44 و 45 رئیس جمهور ایالات متحده به نظر می رسد ساخته شده بدترین تنبلی در یک روز تعطیل که به طور سنتی به افتخار جورج واشنگتن ، محاوره شناخته شده به عنوان “رئیس جمهور “روز” از سال 1971 این جشن در سوم روز دوشنبه در فوریه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی