‘خوشحالی شگفت زده’? مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید روسیه فرستاده آمریکا بسیار بسیار بزرگ’ بسته کمک به مبارزه با Covid-19

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش کرده است مسکو برای ارسال یک ‘بسیار بزرگ planeload از همه چیز’ برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus و درمان بیمار بیماران اشاره کرد که چین و کشورهای دیگر نیز در لباس پوشیدن.

“ما تا به حال روابط با بسیاری از کشورهای” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را Covid-19 جلسه روز دوشنبه با اضافه کردن “چین فرستاده ما برخی از مسائل که فوق العاده بود. روسیه فرستاده ما بسیار بسیار بزرگ planeload از همه چیز و تجهیزات پزشکی که بسیار خوب بود.”

کشورهای دیگر فرستاده ما چیزهایی است که من بسیار شگفت زده شد و بسیار با خوشحالی شگفت زده کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که چه نوع از کمک مسکو یا پکن ارائه شده بود اما موفق به نام هر یک از “کشورهای دیگر” است که تا به حال همچنین ارسال تجهیزات.

این نظر تا حدودی گیج کننده داده می شود که مقامات روسیه هنوز برای اعلام هر گونه کمک های حمل و نقل به ما و وزارت امور خارجه تازگی ارسال ایمیل به دیپلمات های آمریکایی مستقر در اروپا در جستجوی منابع – به دست آمده توسط مجله سیاست خارجی در هفته گذشته – به صراحت رد کرد روسیه تاکید کرد که درخواست اعمال شده به کشور میزبانی سفارتخانه های آمریکا “منهای مسکو است.”

همچنین در rt.com ‘ما باید بسیاری از دوستان در جهان’: ظریف می گوید هیچ انگیزه نهان به Covid-19 کمک, تماس, این عمل همبستگی’

رئیس جمهور کردن دست سخن گفتن در مورد کمک, آیا, اما, دنبال تماس با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین رئیس جمهور است که در آن دو بحث متقابل آنها نگرانی بیش از سرعت گسترش ویروس. سفیر روسیه در واشنگتن آناتولی آنتونوف نیز قبلا نشان داد که کشورش “آماده برای کمک به ایالات متحده” اگر مورد نیاز است.

مسکو هفته گذشته با ارسال بیش از 100 کارشناسان پزشکی و نزدیک به یک دوجین هواپیما لود شده با تجهیزات به ایتالیا – از جمله پنکه ضد عفونی لوازم و همچنین به عنوان ماسک صورت و دیگر دنده محافظ – به مبارزه با خود این کشور شیوع در میان شدید ترین در اروپا است. هر چند رسانه های ایتالیایی گزارش کرده بود ناودان کمک به عنوان “بی فایده” و mused است که آن را با سوء و نیت وزیر خارجه Luigi Di Maio اصرار کمک بود خالص “عمل کردند.”

همچنین در rt.com روسیه حمایت نظامی ‘مقدار مورد نیاز’ در ایتالیا به ‘بحرانی’ نبرد در برابر Covid-19 – لمباردی VP

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im