HANTAVIRUS بزرگ بعدی قاتل… واقعا ؟ توییتر گسترش بی اساس ترس و وحشت جمعی را به عنوان انسان در چین می میرد از کمی شناخته شده بیماری

گزارش در مورد یک مرد چینی در حال مرگ از یک بیماری نادر در زمانی که جامعه بین المللی در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 باعث وحشت در رسانه های اجتماعی. اما ما باید نگران است ؟

مردم در سراسر جهان شده اند را از نزدیک دنبال تحولات در اطراف coronavirus همه گیر است که دیده می شود صدها نفر از هزاران نفر آلوده شدن و ادعا کرد بیش از 16,000 زندگی می کند. در حال حاضر آنها شده اند مبهوت بیشتر اخبار نگران کننده در مورد یک مرد در چین در حال مرگ از چیزی به نام hantavirus.

دولت چین جهانی روزنامه تایمز گزارش داد که یک فرد از جنوب استان یوننان پس از آزمایش مثبت برای hantavirus. پس از این حادثه صورت گرفت در حالی که مرد در سفر به استان های دیگر با اتوبوس, برخی از سه ده از مسافران همکار خود را مورد آزمایش قرار گرفتند برای این بیماری نیز هست.

این خبر ظاهرا به اندازه کافی برای قرار دادن در جهان بود که در حال حاضر به شدت دستپاچه شده توسط به ظاهر غیر قابل توقف یورش coronavirus به حالت وحشت. Hantavirus بلافاصله شروع روند در رسانه های اجتماعی به عنوان مردم دیوانه وار به دنبال پیدا کردن چه hantavirus واقع است و آن است که آیا به عنوان خطرناک به عنوان رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده Covid-19.

برخی بلافاصله ادعا کرد که آن را به یکی دیگر از ویروس کشنده نشات گرفته از چین در حالی که اکثر فقط گفت دو ویروس در همان زمان بود فقط بیش از حد برای آنها.

در واقع hantavirus چیزی جدید است. آن است که یک ویروس شناخته شده است برای چندین دهه است که به طور معمول آلوده جوندگان اما نمی تواند باعث بیماری در آنها است. هنوز هم می تواند برخی از بیماری های جدی در انسان مانند Hantavirus ریوی سندرم (HPS) است که تا حدودی شبیه به بیماری ناشی از کروناویروس, یا تب هموراژیک. این بیماری اغلب کشنده و هماهنگ به طور خاص دارای نرخ مرگ و میر بین 36 و 38 درصد است.
 
خوشبختانه برای بشریت, این ویروس فقط می تواند قرارداد توسط انسان از طریق تماس با جوندگان’ ادرار و مدفوع یا بزاق دهان و یا از طریق نیش آلوده میزبان. برخی از موارد نادر از فرد به فرد انتقال ثبت شد در شیلی و آرژانتین و درگیر نوع خاصی به نام آند ویروس.

برخی از مردم در تلاش برای جلوگیری از وحشت در رسانه های اجتماعی با تبیین برخی از اصول اولیه در مورد hantavirus و صحبت کردن از بعضی جهات به کسانی که ترس یکی دیگر از شیوع بیماری خطرناک.

در عین حال برخی از افراد ظاهرا این است که آسان برای متقاعد کردن.

در ضمن Covid-19 همچنان به عنوان یک منبع نگرانی عمده در سراسر جهان است. این ویروس همچنان به تسخیر زمین جدید با وجود قرنطینه اقدامات انجام شده در کشورهای مختلف. در اروپا به تنهایی تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته است 200,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش به 10 ، 000.

همچنین در rt.com 200,000+ coronavirus موارد در اروپا – خبرگزاری فرانسه شمارش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im