پنجاه درصد از انگلستان 10-ساله متعلق به یک گوشی هوشمند در سال 2019 با توجه به گزارش های رسانه های تنظیم کننده Ofcom.

مقدار جوان صاحبان تلفن دو برابر شده بین سنین نه و 10 که Ofcom دوبله “عصر دیجیتال استقلال”.

علاوه بر این 24% 3 و 4 ساله خود را, قرص, و 15 درصد از آنها اجازه داده شد تا آن را به رختخواب.

Ofcom سالانه گزارش به نظر می رسد در رسانه ها عادت از کودکان و انواع دستگاه آنها با استفاده از.

2019 مطالعه بر اساس بیش از 3200 مصاحبه با کودکان و پدر و مادر در سراسر انگلستان است.

“تلفن همراه دستگاه انتخاب برای کودکان” گفت: Yih-Choung Teh استراتژی و پژوهش مدیر گروه در Ofcom.

“من آگاه هستم که برای این کودکان که هرگز شناخته شده در جهان بدون اینترنت از بسیاری جهات خود را آنلاین و آفلاین جهان غیر قابل تشخیص هستند.”

این گزارش همچنین نشان داد که بیشتر کودکان بزرگتر شدند با استفاده از رسانه های اجتماعی برای بیان حمایت خود را از علل اجتماعی و سازمان با 18% داشتن به اشتراک گذاشته و یا اظهار نظر در یک پست و یک در ده امضای یک دادخواست آنلاین.

Ofcom دوبله این “گرتا اثر” پس از 17 سال محیط زیست مبارز گرتا Thunberg.

دیگر یافته های کلیدی برای 2019 شامل:

  • 48 درصد از دختران در سن 5-15 بازی بازی های آنلاین در مقایسه با 71 درصد از پسران است. پسران صرف دو بار به عنوان طولانی, بازی, مشکلات ناسازگار بودن تا 14.5 ساعت در هفته در مقایسه با 7.5 برای دختران
  • اسنپ چت و Facebook همچنان محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی از کودکان بزرگتر اما 62 درصد نیز با استفاده از WhatsApp (از 43 درصد در سال 2018)
  • 99 درصد از کودکان 5-15 با استفاده از یک تلویزیون مجموعه 27% استفاده هوشمند بلندگو و 22 درصد با استفاده از یک رادیو
  • 80 درصد از کودکان در این گزارش به تماشای ویدئو بر روی تقاضا و 25% به تماشای هیچ پخش زنده تلویزیون در همه. یکی از نه سال گفته محققان: “من واقعا نمی مانند تلویزیون زیرا شما نمی توانید انتخاب کنید چه کانال بر روی آن هستند”.

Ofcom همچنین مصاحبه با پدر و مادر در مورد نگرانی های خود را. آن یافت می شود که 45 درصد از والدین فکر منافع کودکان با استفاده از اینترنت خطرات وجود دارد به طور کلی افزایش نگرانی والدین در مورد افراد جوان دیدن مطالب که ممکن است منجر آنها را به خود آسیب برساند.

فقط کمتر از نیمی (47 درصد) از پدر و مادر سخن گفته بودند نگران فشار به صرف پول در بازی ها به خصوص در غارت جعبه که در آن پاداش مشخص نیست قبل از خرید.

  • ‘بچه ها تخلیه حساب بانکی ما بازی فیفا’

از کسانی که پدر و مادر با کودکان بین 5 و 15 و 87 درصد به دنبال مشاوره در مورد چگونه به نگه داشتن آنها را امن آنلاین.

“ما شاهد حدود نیمی از 12-15 ساله گفت: آنها باید دیده نفرت محتوای آنلاین و افزایش والدینی که نگران هستند در مورد آن گفت:” Yih-Choung Teh.

“خبر خوب این است که بیشتر مکالمات در مورد ماندن آنلاین ایمن نیز اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

پس از گزارش موسسه خیریه کودکان NSPCC نام به صورت مستقل تنظیم کننده به نیروی سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای محافظت از کاربران خود را از مشاهده مواد مضر است.

“در حالی که آن را تشویق می کنند که پدر و مادر در حال صحبت کردن با کودکان خود در مورد استفاده از رسانه های ما باید نگاه به غول تکنولوژی برای محافظت از کاربران خود و اطمینان حاصل شود آنها یک نیروی خوب و نه بد” گفت: Andy باروز رئیس ایمنی کودک آنلاین سیاست.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im