به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک پایان ترم اول خود را در دفتر محبوبیت خود را در میان سرخپوستان سر به فلک کشیده است اما همین نمی توان گفت در مورد حمایت از تجارت و سیاست است که لذت بردن از کمی هیاهو.

در پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند در اوایل هفته آینده پیو رای گیری شرکت منتشر کرده است اطلاعات جدید در سرخپوستان’ نگرش به رئیس جمهور ایالات متحده نشان می دهد که در حالی که اعتماد به نفس خود را امتیاز در قلمرو امور دنیا شروع به پریدن کرد بیش از چهار برابر شده پس از او در زمان دفتری در سال 2016 – از 14 تا 56 درصد سرخپوستان به طور فزاینده ای شک و تردید خود را در مورد رویکرد تهاجمی به تجارت است.

نزدیک به نیمی از افراد مورد بررسی panned تهمت امادگی برای تعرفه ها با 48 درصد ابراز مخالفت. این رقم به احتمال زیاد نشان دهنده رو به رشد تجارت تف که فوران بین واشنگتن و دهلی نو در سال گذشته است که دیده می شود هر دو ملت سیلی وظایف جدید در هر یک از دیگر کالاهای ما حتی حذف هند از آن Generalized System of Preferences لغو تعدادی از تعرفه معافیت.

همچنین در rt.com ‘صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد’: مغلوب ساختن پیشی جستن کست شک بیش هند توافقنامه تجارت پیش از سفر دولت

با تهمت بی باک به امید نوشتن یک تجارت عمده مقابله با دهلی نو در طول دیدار آینده – بیان کرد که یک “معامله بزرگ” تنها آمده بعد از آن باقی مانده است دیده شود که آیا دو طرف خواهد پیدا کردن یک راه برای خارج شدن از تعرفه ردیف در هر زمان به زودی.

پیو داده ها همچنین نشان می دهد که هندی ها به طور فزاینده ای مایل به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد رئیس جمهور یک راه یا دیگری. وقتی پرسیده شد که در مورد دیدگاه های خود را در سال 2016 فقط خجالتی از 70 درصد پاسخ داد: “من نمی دانم” یا خودداری از پاسخ به, اما این تعداد کاهش یافته است و نزدیک به نیمی به 30 درصد است. کسانی که وابسته به هند حاکم BJP هر دو احتمال بیشتری برای تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن و به ارائه نظر در وهله اول. اما حامیان بی جی پی و همچنین مخالفت حزب کنگره بودند به همان اندازه احتمال دارد به رد رییس جمهور سیاست های تجارت.

همچنین در rt.com دوستان و یا دشمنان? به عنوان هند چرخ دنده تا برای صحبت به غرب دیدار با معماری جدید خود را ‘هند برای اولین بار از’ سیاست خارجی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی