نیمی از بشریت خواست برای منزوی کردن خود را در صفحه اصلی برای مبارزه با گسترش Covid-19

نیمی از جمعیت جهان است که گفت: به ماندن در خانه در تلاش برای کاهش این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به متناوب جدید شمارش به عنوان ویروس در ادامه به آمار کشور در سراسر جهان و اینو بدونیم اقتصاد خود را.

بیش از 3.9 میلیارد نفر در سراسر جهان دستور داده شده است و یا خواسته به در خانه باقی می ماند به جز در موارد اضطراری و برای به دست آوردن لوازم ضروری.

خبرگزاری فرانسه پایگاه داده تخمین می زند که حکومت و/یا سلول دستور داده شده است در بیش از 90 کشور یا سرزمین به منظور مبارزه با گسترش coronavirus. تایلند اعلام حکومت نظامی — که می رود به اثر در روز جمعه — عبور از 50 درصد آستانه با بیش از نیمی از جمعیت جهان در حال حاضر در حال گفت به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تایید موارد Covid-19 شروع به پریدن کرد بیش از 950,000 روز پنج شنبه با 48,000 در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از ویروس. بیش از 200 ، 000 بهبود یافته اند.

همچنین در rt.com مدعیان افزایش به رکورد 10 میلیون در میان coronavirus مستند

اسپانیا اعلام کرد 950 مرگ و میر در فقط 24 ساعت با مرگ آن چوب خط حساب کردن در حال حاضر ایستاده در 10,003 ساخت کشور اروپا دوم بدترین ضربه پس از ایتالیا که بیش از 100,000 موارد و 13,000 مرگ و میر است و در حال حاضر تحت مستند. هر چند مقامات بهداشتی می گویند “منحنی تثبیت شده” در اسپانیا محدود تست در کشور نشان می دهد وجود دارد می تواند در بسیاری از موارد کشف نشده.

در ایالات متحده — که در حال حاضر بیش از 200 ، 000 مورد تأیید و 5000 و میر — 38 متحده 48 شهرستانهای 14 شهرستانها منطقه کلمبیا و پورتوریکو در حال گفت به ماندن در خانه. این به این معنی بیش از دو سوم از ما, جمعیت در حال حاضر تحت stay-at-home سفارشات.

برای رفع بیکاری باید ثبت رکورد 10 میلیون در آمریکا — با 6.6 میلیون نفر تشکیل پرونده برای هفته منتهی به مارس 28 — به عنوان ویروس همچنان تعطیل صنایع و ترک مردم از کار.

همچنین در rt.com ‘حذف’ را پیر و ضعیف: بهسازی و داروینیسم اجتماعی عقب سر زشت خود را در Covid-19 همه گیر

هر چند بیشتر موارد و مرگ و میر پیش بینی شده در سراسر جهان — مقامات آمریکایی می گویند که “راس” را از آن خود موارد خواهد بود در اواسط ماه مارس — محققان استدلال کرده اند مستند سفارشات می توانید یک اثر قوی در گسترش ویروس. با توجه به مقاله منتشر شده در این هفته در مجله علوم چین مستند ووهان — که گفته می شود ground zero برای ویروس — جلوگیری از موارد این بیماری از بالا رفتن سرسام آور.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که بدون ووهان ممنوعیت سفر و ملی پاسخ اضطراری وجود دارد که بیش از 700 ، 000 تایید Covid-19 موارد خارج از ووهان که تاریخ” آکسفورد همکار کریستوفر رنگ گفت: در این مقاله است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im