این ممکن است به نظر می رسد در این سطح است که نسکار است که کاملا به معنای واقعی کلمه یک مرد تحت تعقیب است اما سعی کنید به گفتن است که به 18yo phenom Hailie Deegan که به نظر می رسد مجموعه ای برای تبدیل شدن به بعدی زن راننده در مدار است.

Deegan که نژادها برای DGR-Crosley در ARCA Menards سری pipped به پست توسط همکار راننده مایکل خود در چهار مسابقه در Daytona International Speedway که در آن او زن سوم به جایگاه دوم در یک ARCA نژاد یک بارها مورد استفاده قرار فیدر برنامه به نسکار.

پس از آن خوشدل Deegan کرده که به دنبال یک حرفه ای مسابقه ماشین سهام پس از تعویض از یک مسیر خاکی را آسفالت در سال 2016 – جشن دستاورد با خانواده اش در جاده گودال.

دومین برنده این هفتهگفت:” Deegan بعد از مسابقه. “من فکر می کنم برنده این مسابقه اول شده اند که کمی بیش از حد بالا از استانداردهای برای ما در این فصل است. همه چیز را در سراشیبی. پس حداقل من چیزی برای کار به سمت.”

Deegan مسیر به مسابقه به خوبی ممکن است عجله توسط خانوادگی اتصالات. پدر او برایان است که یک نام شناخته شده در freestyle Motocross مدار و ترین تزئین آزاد سوار در تاریخ X و به نظر می رسد که اپل نمی افتد به خصوص دور از درخت.

او در حال حاضر انباشته بسیار محترم پس از نزدیک به 600000 نفر در Instagram, جایی که او در پست عکس های اختصاص داده شده به عشق او همه چیز سفید بند انگشت یعنی مسابقه و اسنوبورد. اما Hailie هنوز یک راه برای رفتن به گرفتگی پدرش رسانه های اجتماعی زیر که در حال حاضر در بیش از 800,000 در Instagram.

تا دسامبر Deegan شده بود بخشی از تورم زمینه توسعه رانندگان قراردادی به تویوتا اما او پس از نقل مکان به فورد و تغییر به نظر می رسد که انجام داده او جهان خوب است.

او تحویل داده شده است یک وقت سوار با DGR-Crosley تیم که همه به خوبی می تواند منجر به ورود او به نسکار سری کامیون بعد از این سال.

اما آیا موفقیت او این است که فوری و یا کمی بیشتر پایین مسیر پدر او با اعتماد به نفس است که او را به جهان از مسابقه ماشین سهام توسط طوفان.

او روزی خواهد آمد,” برایان Deegan گفت: دختر خود را. “او حرکت کردم. اصلی ترین چیزی که با او این است که او تا به حال بسیاری از حرکت در آغاز سال گذشته است. هنگامی که او می شود و به شتاب آن را در. او نمی خواهید به از دست دادن. او کار 18 ساعت در روز است. او را در سالن مطالعه ، او جدی است. ما در یک ماموریت.”

و تا آنجا که دختر خود را نگران است این است که یک راه ماموریت.

مردم باید برای حفظ در ذهن ما ARCA, مسابقه,” او گفت:. “ما نمی مسابقه جام. ما نمی Xfinity مسابقه. بسیاری از مردم در اینجا در اینجا به یاد بگیرند و در نهایت رسیدن به آن سطح و کار کردن تاب برداشتن در این سطح.

من فکر می کنم من یاد گرفتم که خیلی خوب takeaways از این مسابقه است. برخی از چیزهایی که من می توانستم سعی و تهاجمی تر بوده است اما همه چیز من در این مسابقه رو ما که در جایگاه دوم به پایان برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی