محققان در امنیت سایبر شرکت مک آفی نشان داده اند که دو اینچ می تواند تمام تفاوت را فریب دو نوع تسلا ماشین به سرعت توسط 50mph (80.5 kph).

با استفاده از کوچک و تقریبا غیر قابل مشاهده دشنه در یک حد سرعت ثبت نام McAfee دانشمندان قادر به ترفند اتومبیل’ MobilEye EyeQ3 سیستم دوربین را به تفکر در نشانه خوانده شده ’85’ و ’35,’ تایید که مستقل رانندگی سیستم ها و الگوریتم های یادگیری ماشین است که قدرت آنها هنوز هم راه طولانی برای رفتن.

هر دو 2016 مدل X و مدل S هر دو با سرعت بالا در تست خصمانه یادگیری ماشین حملات انجام شده توسط استیو Povolny و Shivangee Trivedi از مک آفی پیشرفته تهدید تیم تحقیقاتی.

“اگر ما نه بسیار prescient در مورد آنچه که این حملات هستند و بسیار دقیق در مورد چگونگی سیستم های طراحی شده بعد از آن شما باید یک نورد ناوگان کامپیوتر به هم پیوسته است که یکی از مهمترین و تاثیرگذار و فریبنده حمله سطوح وجود دارد خارج وجود دارد” Povolny گفت.

تسلا اذعان کرد اما گفت که تحقیقات آن را نمی خواهد به روز رسانی 2016 نسل از سخت افزار.

در ضمن MobilEye اصرار داشت که نشانه ای خواهد احمق حتی یک انسان راننده در حالی که اضافه کردن که دوربین طراحی شده است برای تسلا کروز کنترل عملکرد نه آن بسیار تبلیغ خود قابلیت های رانندگی.

“خودمختار تکنولوژی خودرو نمی خواهد با تکیه بر سنجش به تنهایی اما همچنین پشتیبانی شده توسط فن آوری های دیگر و اطلاعات مانند crowdsourced نقشه برداری برای اطمینان از قابلیت اطمینان از اطلاعات دریافت شده از سنسور دوربین و ارائه قوی تر بررسی قرار گرفته و ایمنی” در Mobileye سخنگو در بیانیه ای گفت.

همچنین در rt.com هکرهای چینی را تسلا رانندگی به ترافیک می دوزند (تصویری)

قبلا UC برکلی و استاد سحر آهنگ قبلا فریب یک تسلا به فکر یک علامت توقف شد و در واقع 45 mph سرعت محدود ثبت نام. هکرها نیز فریب Teslas به veering به خط می دوزند با استراتژیک قرار داده و برچسب بر روی سطح جاده است.

هر دو شرکت باید فراتر از 2016 نسخه از سخت افزار و بهبود تکنیک های خود را اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از وسایل نقلیه در جاده ها هستند که در معرض چنین حملاتی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im