شیوع خصوص مسری ویروس آنفولانزا پرنده گزارش شده در عربستان سعودی جهان سازمان بهداشت حیوانات (OIE) هشدار می دهد که جهان در تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار چین coronavirus.

شیوع بیماری در محل مرکزی Sudair منطقه واقع برخی از 150 کیلومتری شمال پایتخت کشور از ریاض است. این بیماری در حال حاضر به کشته شدن بیش از 22,000 پرندگان OIE گفت: با استناد به عربستان وزارت کشاورزی. بیش از 385,000 پرندگان نیز ذبح کردن حرام است. این اولین بار است که چنین شیوع از جولای سال 2018 است.

این H5N8 فشار آنفولانزا پرنده که تشخیص داده شد در عربستان سعودی قبلا در نظر گرفته نمی به خصوص مسری برای انسان است. در عین حال از آن شده است به تازگی اعلام کرد که تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر بیماری زا.

همچنین در rt.com Clucking جهنم! جدید شیوع آنفلوآنزای مرغی می بیند هزاران جوجه گلچین در coronavirus زده چین

پیشتر در روز سه شنبه یک شبیه نگران کننده گزارش در مورد شیوع آنفلوآنزای مرغی آمد از ویتنام که در آن دیگر به شدت بیماری زا ویروس فشار — H5N6 — منجر به مرگ و میر ناشی از 2200 پرندگان در یک روستا در این کشور ،

در فوریه 1, چین, که در حال حاضر گریبانگیر شده با یک رمان coronavirus نشات گرفته از شهر ووهان گزارش شده است که شیوع مرگبار H5N1 آنفلوآنزای مرغی ویروس شناسایی شد در آن مرکزی استان هونان.

در حالی که آن را ندارد اشغالی اخبار ویژه به تازگی H5N1 است که گفته می شود حتی مرگبارتر ویروس برای کسانی که قرارداد آن است. نزدیک به 60 درصد از بیماران مبتلا به H5N1 مرگ پس از ابتلا به بیماری در مقایسه با دو درصد از ووهان coronavirus (2019 nCoV) بیماران تا کنون.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی