به عنوان ایالات متحده بازیابی از دیگر شب از ناآرامی های اجتماعی در پی مرگ جورج فلوید, NBA, آیکون, Michael Jordan اتحاد لنت حمایت خود را به علت – هر چند برای برخی از بیانیه خود به هم زده و در عین حال بیشتر خشم.

ما در حال حاضر چند روز به موج تظاهرات متعدد در شهرستانها عمده در سراسر کشور پس از مرگ فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در ماه گذشته و در حالی که چندین برجسته ورزشی آمار و ارقام باید لنت حمایت خود را به کسانی که شکایت در مورد معضل خشونت پلیس برخی از مورد سوال بسیاری از کسانی که تا به حال خاموش شده است.

مایکل جردن دریافت چنین توپخانه ضد هوایی پس از او صادر شده و افکار خود را در این وضعیت از اواخر روز یکشنبه با برخی از نشان می دهد که کلمات او نمی آمد به زودی به اندازه کافی.

من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده عصبانی” پنج-زمان NBA MVP در توییتر نوشت.

من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی. من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی...

ما صدای واحد نیاز به تحت فشار قرار دادن رهبران ما به ما تغییر قوانین و یا دیگری ما نیاز به استفاده از رای ما به ایجاد تغییرات سیستماتیک. هر یک از ما باید بخشی از راه حل است و ما باید با هم کار برای اطمینان از عدالت برایهمه است.

قلب من می رود به خانواده جورج فلوید و به دیگران بی شماری که زندگی شده اند به طرز وحشیانه و بی معنی گرفته شده از طریق اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی.”

اردن پیام رو مخلوط واکنش با برخی از کاربران توییتر شکایت که بیانیه خود را ندارد صادر شده به سرعت به اندازه کافی و دیگران حتی نشان می دهد که او نیست درست یک نماینده از ” سیاه و سفید جامعه به عنوان مخالف به زمان NBA بزرگ LeBron James.

دیگران هر چند تشکر اردن برای صحبت کردن ذهن خود را در طول یک دوره از جنجال و هیاهو در ما – حتی اگر آن آمده بود بعد از برخی از هموطنان ورزشی آیکون.

اردن نظرات او را آخرین معروف جهان ستاره های ورزشی به صحبت کردن فلوید پس از مرگ است.

همچنین بیش از آخر هفته انگلیسی, قهرمان F1 لوئیس همیلتون صحبت کردن در مورد این مسئله در همان زمان متهم برخی از رانندگان از سکوت.

من می بینم کسانی از شما که به ماندن سکوت برخی از شما بزرگترین ستاره در عین حال شما خاموش ماندن در میان بی عدالتی,” همیلتون نوشت: در یک Instagram داستان.

نه نشانه ای از کسی در صنعت است که البته سفید-تحت سلطه ، من یکی از مردم تنها از رنگ وجود دارد و در عین حال من به تنهایی.

من فکر می کردم در حال حاضر شما می توانید ببینید که چرا این اتفاق می افتد و می گویند چیزی در مورد آن, اما شما نمی تواند ایستاده در کنار ما است. فقط می دانم من می دانم که شما و من شما را ببینید.

همچنین در rt.com ‘من شما را به ماندن در سکوت’: F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون انتقاد شدید رانندگان برای عدم پاسخ به جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de