تیراندازی & hit-و-اجرا می شود ترک 2 کشته و 12 مجروح به عنوان بلوک در شارلوت, NC به پایان می رسد در فاجعه (عکس)

بداهتا در شارلوت کارولینای شمالی فرود به هرج و مرج پس از تیراندازی و کشته شدن دو نفر است. چندین نفر دیگر زخمی شدند که با تیراندازی و مجروح توسط وسایل نقلیه است که کشت و زرع از طریق فرار جمعیت.

صدها نفر از مردم گزارش آب گرفتگی بر روی خیابان ها در روز یکشنبه شب به عنوان بخشی از جریان Juneteenth جشن تعطیلات که مارکس هنگامی که آخرین بردگان آفریقایی در جنوب آموخته بودند آزاد شد. این جشن به توقف screeching آمد پس از خدمات اورژانس در پاسخ به یک تماس در مورد یک عابر پیاده در این منطقه که با یک ماشین تصادف. تیراندازی آغاز شد لحظاتی پس از اولین پاسخ دهندگان وارد, قتل دو نفر و زخمی شدن هفت نفر دیگر به عنوان partygoers پراکنده در تمام جهات.

فیلم در رسانه های اجتماعی گزارش نشان می دهد از لحظه تیراندازی آغاز شد. در این کلیپ یک آمبولانس دیده می شود رانندگی پایین جاده به سمت بلوک. ثانیه بعد, چند, صدای شلیک گلوله شنیده می شود که مردم اجرا برای پوشش.

پنج نفر زده بودند توسط وسایل نقلیه به عنوان آنها فرار کرد این منطقه با توجه به پلیس. شواهد وجود دارد که چند بورس درگیر شدند در این حادثه اجرای قانون گفت: اما هیچ بازداشت کرده اند. رسانه های محلی گزارش داد که پلیس در حال جستجو برای چندین مظنون است.

عکس ظاهرا گرفته شده در صحنه نشان می دهد یک ضبط کردن تقاطع به عنوان پلیس منطقه امن. ساکنان دیده می شود تماشای این نزدیکی هست به عنوان بقایای حزب خود – از جمله بالن – دروغ در خیابان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de