تیراندازی شنیده می شود به عنوان عظیم دنور همبستگی تظاهرات برای جورج فلوید خشونت آمیز (تصویری)

چند عکس از کار اخراج شدند فقط در خارج از ایالت کلرادو کنگره آمریکا در دنور که در آن تعداد زیادی از مردم ابراز خشم و انزجار خود را بیش از مرگ یک غیر مسلح مرد سیاه پوست به دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

رگبار صدای شلیک گلوله شنیده شد که معترضان اشغال غیرقانونی در روز پنج شنبه شب. فیلم که ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مردم گرفتار کردن گارد توسط چه اتفاقی می افتد, ducking و با عجله به سمت ساختمان مدت کوتاهی پس از آن که ماموران پلیس به آنها بگویید به اجرا برای ایمنی.

Gary کاتلر سخنگوی ایالتی کلرادو گشت رسانه های محلی گفت که تیراندازی اتفاق افتاده فقط در سراسر خیابان را از کنگره بود که پس از آن قفل شده است.

دیگر مقامات پلیس گفت: گلوله کارگردانی در ساختمان اما نمی تواند نسبت به معترضان که آب گرفتگی خیابان ها از دنور به نگرانی وحشیانه بازداشت و مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست ماموران لباس شخصی در مینیاپولیس.

دولت نماینده لسلی هیرودیس بود که در کنگره آمریکا در آن زمان در توییتر نوشت که مظنون دستگیر شد اما صحنه باقی ماند “زمان.”

خشونت نیز دیده می شود در مناطق دیگر از دنور. صلح آمیز مارس خواستار عدالت بیش از فلوید مرگ مختل شد یک SUV است که به نظر می رسید به عمد اجرا به یک گروه از معترضان. راننده پس از آن به نظر می رسد به هدف قرار دادن یک مرد بود که تنها شده بر روی کاپوت آن را به عنوان در حال حرکت بود رو به او ضربه و سپس رانندگی را در جهت دیگر.

بعد پلیس مستقر گاز اشک آور و flashbangs برای متفرق کردن معترضان که swarmed مرکز شهر دنور.

دنور پلیس با ارسال پیام تسلیت به Floyd خانواده تماس وحشیانه تاکتیک های به کار گرفته شده توسط خود مینیاپولیس همکاران “غیر قابل توجیه.”

همچنین در rt.com سازمان دیده بان مینیاپولیس پلیس رها 3rd حوزه به عنوان معترضان مشعل آن را جشن می گیرند

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de