گواتمالا میله سفر از آمریکا و کانادا به عنوان واشنگتن تمایلی به توقف اخراج ها با وجود coronavirus نگرانی

گواتمالا گسترش ممنوعیت سفر در آن ورود از کشورهای در سخت ترین ضربه Covid-19 شامل ایالات متحده و کانادا در این کشور رئیس جمهور گفت: با وجود نگرانی که اخراج از آمریکا در حال رانندگی بحران است.

پس از پله تا اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری در اوایل این هفته – استقرار سختگیرانه تر نمایش درمانی در مرز خود را پیش از ورود یک مهاجر کاروان عازم آمریکا – رئیس جمهور گواتمالا Alejandro Giammattei روز جمعه اعلام کرد روز جمعه اعلام کرد که ورود مسافران از کانادا و آمریکا دیگر نمی خواهد اجازه ورود به این بیماری تلفات همچنان به صعود در هر دو کشور.

گواتمالا خود را تایید اولین مورد از این بیماری در اوایل روز جمعه ارسال به مقامات overdrive برای آمدن به مقابله با حرکت سریع سرایت نیز تبدیل به دور از همه مهاجران از اروپا و چین و ایران و کره با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

“من اعلام می کنم ورود به #Coronavirus به گواتمالا ما در حال حاضر مورد اول که منتقل شد به ویلا نووا بیمارستان” رئیس جمهور Giammattei گفت: در حالی که اعلام آمریکای مرکزی کشور برای اولین بار عفونت است. “من از مردم را به وحشت و به ادامه اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

همچنین در rt.com برزیل Bolsonaro که مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته, آزمون, ‘مثبت’ به صورت Covid-19 محلی گزارش ادعا

تحت یک مقدار-انتقاد معامله زده با واشنگتن در سال گذشته گواتمالا توافق به قبول اخراج مهاجران نقطه از السالوادور و هندوراس که در آن آنها می توانند درخواست پناهندگی و یا بازگشت به کشورهای خود.

با ما نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش آن اخراج مهاجران تعدادی از کشورهای آمریکای لاتین در علاوه بر این به گواتمالا باید تلاش های گسترده تر برای جلوگیری از گسترش این بیماری با هندوراس تعلیق همه پروازهای بازگشت و پس از تاييد آن دو مورد اول این هفته در حالی که ال سالوادور اعلام کرد “ملی قرنطینه” و ورود ممنوع به همه اتباع خارجی که نیست و یا ساکنان دیپلمات.

حرکت آمده به عنوان ما پیاده سازی خود را گسترده سفر ممنوع در اروپا اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در شب چهارشنبه. این اندازه گیری خواهد شد درخواست برای 30 روز توقف همه پروازها از این قاره علاوه بر آن آوردن آمریکایی ها از خارج از کشور از طریق انتخاب فرودگاه مجهز به صفحه نمایش برای ویروس.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق تمام سفر از اروپا برای 30 روز جمعه شروع به خطاب به ملت coronavirus

Covid-19 مشاهده شده در کشورهای در سراسر آمریکای لاتین با موارد تایید شده در مکزیک و کاستاریکا و پاناما – که در آن منطقه اول مرگ و میر در محل – کلمبیا و ونزوئلا و اکوادور و پرو در میان دیگران. موارد در ایالات متحده در ضمن باید افزایش یافت فراتر از 2,000 با بیش از 40 مورد مرگ و میر در حالی که کانادا تایید کرده است بیش از 200 عفونت ها و تک کشنده مورد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im