با وجود باشگاه خود را که مرتبط با یک حرکت برای لیونل مسی, منچستر سیتی, رئیس, پپ گواردیولا گفته است که او امیدوار است که آرژانتین از ستاره می بیند و از کار خود را در بارسلونا.

حدس و گمان است که مسی می تواند به ترک بارسلونا در این تابستان بود و پرسیده این هفته پس از آرژانتین آیکون درگیر در یک شکاف با مدیر ورزشی Eric Abidal.

Abidal را متهم کرده بود که برخی اعضای این تیم از تلاش فاقد تحت مربی سابق ارنستو والورده – باعث مسی به تقاضا است که فرانسوی نام نام یا خطر خدشه دار کردن اعتبار کل تیم.

همچنین در rt.com “ما نباید پرتاب sh*t در خودمان’: آلبا wades به مسی-Abidal ردیف عنوان ructions تهدید به از خط خارج بارسلونا در فصل

بد بو حماسه است و قرار است تعدادی از فوتبال غول در هشدار قرمز در سراسر اروپا به عنوان آنها به چشم یک شانس بالقوه به زمین 32 ساله افسانه در این تابستان.

در میان کسانی که در لیگ قهرمانان اروپا منچستر سیتی که گفته می شود نزدیک به دنبال تحولات در Nou Camp.

اما شهر مدیر گواردیولا – که برنده لیگ قهرمانان دو بار با مسی در حالی که مدیر بارسا بین سال های 2008 و 2012 – بازی های برگزار شده است در مورد که آرژانتین می تواند سر به انگلستان است.

“مسی یک بازیکن برای بارسلونا او وجود دارد خواهد ماند. که آرزوی من است,” رونالدو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از تیم های لیگ برتر بازی با وستهام در روز یکشنبه.

“من می خواهم به بحث در مورد بازیکن در یک باشگاه دیگر. من فکر می کنم او خواهد شد پایان کار خود را وجود دارد [بارسلونا].”

مسی پیوست بارسلونا در سن 12 و رفته و تبدیل به باشگاه تمام وقت topscorer.

اما او صادر نادر بیانیه عمومی از خشم بیش از دیدگاه توسط تیمی سابق خود Abidal در این هفته نشان می دهد که همه ممکن است به خوبی در این باشگاه است.

Barca کاهش یافت و به یک 1-0 شکست در کوپا دل ری مرحله یک هشتم نهایی در روز پنج شنبه شب به عنوان تیم هنوز هم به نظر می رسد تطبیق با زندگی در زیر مدیر جدید Quique Setien که جایگزین ولورد در ماه ژانویه است.

مسی بنا به گزارش یک شکسته بند در قرارداد خود را با بارسا در پایان هر فصل به معنی او می تواند ترک این باشگاه باید او مایل به انجام این کار.

یک میزبان از غول اروپا خواهد بود در حال اجرا برای تضمین امضای خود را با طرفداران ترشح بزاق در چشم انداز او به طور بالقوه پوشش تا در کنار کریستیانو رونالدو در یوونتوس است.

منچستر سیتی به نظر می رسد مورد علاقه با توجه به مسی تاریخچه موفقیت با بایرن و واقعیت این باشگاه را از نفوذ مالی خود را برای دیدار با انتظارات حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de