The Philadelphia Flyers’ نارنجی روشن مو طلسم, شناخته شده به سادگی به عنوان ریگ بود پاک شده بود توسط پلیس زیر اتهام حمله علیه یک دختر 13 ساله اش در سال گذشته.

طلسم که به چیزی از یک فرقه قهرمان در میان آگهی’ fanbase پس از مقدمه خود متهم شده بود از حمله فیزیکی علیه یک دختر 13 ساله در یک عکس در این تیم arena, Wells Fargo مرکز در نوامبر سال 2019.

ادامه مطلب: ‘او lunged بیش & پانچ پسر من!’ پدر را به یاد می آورد لحظه Philadelphia Flyers طلسم گفته حمله 13yo فن

اما پس از تحقیقات پلیس این طلسم رسما پاک شده است با پلیس پرس و جو در حال حاضر بیش از.

“که بررسی آن تکمیل شده است و دیگر فعال مشخص است که این اقدامات فردی به تصویر کشیدن آگهی’ طلسم نیست تشکیل حمله فیزیکی به عنوان ادعایی” گفت: آزادی مطبوعات از پلیس محلی.

پدر پسر کریس Greenwell, حال ادعا در Facebook پست در ماه گذشته که پسرش براندون شده بود “پانچ و مجروح” با ریگ در طول یک فصل دارندگان بلیط’ رویداد در عرصه و آگهی های سازمان بود “…در تلاش برای رشوه من به صحبت در مورد آن است.”

به جای Greenwell آیا صحبت در مورد آن و متهم ریگ قابل توجه در پسر او در فن ملاقات و خوش آمد می گوید ،

صحبت کردن در Philadelphia Inquirer, Greenwell گفت که پس از یک عکس گرفته شده با ریگ پسر خود را بصورت تماسهای مکرر طلسم بر روی سر و راه می رفت دور. سپس او توضیح داد که این طلسم “در زمان شروع در حال اجرا و پانچ پسر من به عنوان سخت به عنوان او می تواند.”

همچنین در rt.com ‘هاکی نیست در مورد برنده شدن آن را در مورد داشتن سرگرم کننده’: جوان طرفداران NHL ارائه بهترین هاکی از سال (تصویری)

Greenwell گفت: او پسر خود را به یک فیزیوتراپ و تشخیص داده شد با یک “بازگشت کبود است.”

اما آگهی منتشر شد بیانیه ماه گذشته گفت: “ما در زمان آقای Greenwell این اتهامات به طور جدی و انجام یک تحقیق کامل که هیچ چیز برای حمایت از این ادعا است.”

پس از بیانیه پلیس, NHL حق رای دادن دنبال کرد تا با یکی دیگر از بیانیه گفت: “ما خوشحالیم که اداره پلیس فیلادلفیا به این نتیجه رسیدند هیچ شایستگی برای این ادعا ادعا.

“اداره پلیس بیانیه را تایید ما کامل تحقیقات داخلی که هیچ شواهدی از توصیف اقدامات تا کنون با داشتن صورت گرفته است.”

همچنین در rt.com دروازه بان مبارزه! نادر بینایی به عنوان goaltenders مثل حلزون حرکت کردن آن را پس از “نبرد آلبرتا’ NHL برخورد فوران به جرم نزاع و جدال (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی