گریم ثبات: ما سوابق تقریبا 2000 Covid-19 مرگ و میر برای 2 روز در یک ردیف به عنوان تلفات بسته در 15,000

با مدل های پیش بینی ما این است که در مورد به ضربه آن coronavirus نرخ مرگ و اوج این کشور گزارش شده نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر در روز چهارشنبه در مورد تعداد همان روز قبل. ما حساب برای حدود یک سوم از تمام موارد.

پس از فوق العاده قبلی خود تنها-روز مرگ رکورد در روز سه شنبه نزدیک به عبور از 2000 نقطه عطف به ما گزارش شده در مورد همان تعداد از موارد کشنده از ویروس است که فراگیر در سراسر کشور در روز چهارشنبه جان هاپکینز شمارش نشان می دهد.

حداقل 1,973 فتح کرد گرفته شد افراد سالم به این بیماری در 24 ساعت گذشته در ایالات متحده است که 34 نفر بیش از روز سه شنبه.

در حالی که مرکز همه گیر است پس از مدت طولانی منتقل شده از چین به اروپا که در آن ایتالیا دارای رکورد بیشترین مرگ و میر به تاریخ بیش از 17,600 — به ما بوده است و نه چندان دور در پشت.

همچنین در rt.com جهانی coronavirus موارد بالا 1.5 میلیون نفر به عنوان تعداد از ما عفونت متهم سوم از Covid-19 مجموع

با 14,739 کشنده موارد پس از آغاز شیوع بیماری ما است که به بینی پیشی اسپانیا – که اتحاد دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در روزهای آینده و یا حتی ساعت.

در حالی که coronavirus گسترش یافته است به هر خارجه آمریکا و قلمرو ایالت نیویورک باقی مانده است سخت ترین-آمار با تعداد coronavirus موارد وجود نزدیک شدن متناوب 150,000.

بیمارستان های آن ضعف با یک جریان از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه, دولت, فرماندار اندرو کومو دستور داد پرچم ها به پرواز در نیمه افراشته در روز چهارشنبه به پرداخت آخرین جهات به “کسانی که ما از دست داده اند به ویروس است.”

همچنین در rt.com نیویورک به پرواز پرچم نیمه افراشته برای Covid-19 قربانیان به عنوان تعدادی از آلوده در ایالات متحده می گذرد 400,000

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im