یک سخنگوی کمیسیون اروپا است و پرت خودش را در آن رحمت روز پس از مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا متعهد شده بود (و عذرخواهی) گناه نابخشودنی مراجعه به جوانان آب و هوا فعالیت به عنوان “گرتا سندرم است.”

EC سخنگوی دانا Spinant التماس برای بخشش در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه پرداختن به دیجیتال اوباش لینچ هنوز هم مواج بیش از سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell نظر رد کودکان تمایل به اعتراض برای “سبز” اصلاحات در طول یک بحث هفته گذشته است. این سیاستمدار اسپانیایی استدلال فعالان جوان آگاه بودند نه از عواقب استاندارد خود را از زندگی, نام تجاری, پدیده ای ساده و بی تکلف امتیاز-کلکسیون “گرتا سندرم.”

همچنین در rt.com گرتا نامزد دریافت جایزه صلح نوبل دوباره به عنوان بزرگسالان استفاده از نوجوانان به فشار آب و هوا روایت در هزینه پیام صلح

Borrell نظر شد “نامناسب,” Spinant گفت: اصرار همه کمیسیون بودند تماما در هیئت مدیره با فعالان جوان در برابر تغییر آب و هوا. او با اشاره به کسانی که خشم باقی مانده unquenched به شرمندگی جیر از Borrell خود, نوشته شده در شنبه: “ما امیدواریم که با صدای جیر جیر…وضعیت روشن است.”

این خوب است برای نشان دادن برای تغییر آب و هوا به عنوان طولانی به عنوان شما خواسته برای کمک به پرداخت هزینه برای آن,” Borrell گفت: چهارشنبه گذشته در بروکسل در یک تصویری است که پس از تبدیل شدن به معروف. این دیپلمات اروپایی نشان می دهد که جمعیت کثیری از جوانان و مردم به خیابان ها در اعتراض به تغییر آب و هوا ممکن است بسیار مشتاق اگر آنها می دانستند چه فداکاری آنها را با توجه به استاندارد خود را از زندگی به منظور جبران “لهستانی کارگران معدن” و دیگران که راه زندگی خواهد بود منفی متاثر جدید سبز آینده.

مرجع نام شرکت-یاد فرزند افتخار است که تبدیل شدن به چهره از جوانان جنبش آب و هوا صرفا قرار دادن گیلاس در بالای این, خاص, خشم و مغز گردو.

این ایده که افراد جوان به طور جدی متعهد به تغییر آب و هوا – ما می توانیم آن را ‘گرتا سندرم’ – اجازه می دهد تا من به شک است.

Borrell در زمان به توییتر به پست های متعدد عذر خواهی در روزهای تعویق انداختن به “مهم جوانان در جنبش مبارزه با #climatechange” اما او ندامت بود و هیچ بازی به صورت چند زبانه خشم در آینده راه خود را بر روی پلت فرم.

نظر که خواستار استعفای خود و اعلام کرد “فاشیستی” اسپانیا به وضوح بيشتری در ذهن خود از نظرات خود را در مورد پاینت اندازه فعال. چندین آورده تا مخالفت خود را به Catalonian استقلال و استفاده از اصطلاح “ضد عفونی کردن” برای توصیف مورد نظر خود را در رویکرد به این منطقه است.

اما آن را فقط در رسانه های اجتماعی که می خواستم Borrell در یک بشقاب داشتن در تغییر آب و هوا جنبش است. آلمانی سبز MEP راینهارد Butikofer خواستار “بسیار روشن عذرخواهی” از طرف “جوانان جنبش آب و هوا,” شارژ Borrell با ساخت اظهارات “ضد سیاست اتحادیه اروپا.” و همکار خود را EC مقامات نمی تواند اجرا شود و از کلمات خود را به اندازه کافی سریع – سخنگوی اریک Mamer اعلام کرد روز جمعه که کل کمیسیون حمایت اروپا سبز ایران “که اذعان و پشتیبانی از جاه طلبی های جوان و کمتر افراد جوان برای مبارزه با تغییر آب و هوا.”

اتحادیه اروپا قصد دارد به “کربن خنثی” تا سال 2050 با بلند پروازانه و پر هزینه – برنامه ریزی است که نیاز به ثروتمند اروپایی و سازمان ملل برای تسویه حساب تا برخی از €100 میلیارد دلار کمک به کشورهای فقیر به سهولت انتقال به پایین تولید گازهای گلخانه ای در اقتصاد است.

یک چیز قطعی است – حتی غیرمنتخب به ظاهر غیر قابل توصیف بوروکرات در راس اتحادیه اروپا مجاز به انتقاد از سنت گرتا. Borrell خوش شانس است او با فقط یک هشدار است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی