شرکت های درگیر در نوسازی Grenfell برج به اندازه به سرزنش برای قربانیان مرگ و میر به عنوان اگر آنها تا به حال “ماشه” از یک تفنگ یک پرس و جو به این فاجعه را شنیده است.

عایق تامین کننده دیدم بلوک به عنوان یک “شاخص” برای آن محصول و ترویج آن را با وجود دانستن آن باید به یاد می آورد یک وکیل مدافع گفت.

آتش در ماه ژوئن 2017 به کشته شدن 72 نفر است.

این شرکت مسئولیت را انکار می کنند و می خواهند یک تضمین می کنند که مدارک آنها مورد استفاده قرار گیرد و در تعقیب.

سام استین QC, نمایندگی قربانیان داغدیده و بازماندگان در جلسه روز پنج شنبه گفت: شرکت های “کشته” زمانی که آنها “ترویج خود را نامناسب محصولات خطرناک در تعقیب پول”.

دیگر وکیل مدافع به نمایندگی از قربانیان گفت که Celotex و Arconic تولید کنندگان عایق و روکش فلزی به ترتیب “سوء استفاده” عدم دانش در مورد مقررات ساختمان در تلاش برای ترویج محصولات خود را.

استفانی Barwise QC گفت که هر دو شرکت می دانستم که محصولات خود بودند “به شدت قابل اشتعال” و نشان “تحقیر” برای ایمنی.

Ms Barwise همچنین گفت:

  • کنزینگتون و چلسی مستاجر مدیریت سازمان (KCTMO) که نظارت نوسازی نیست سوال که آیا کاهش هزینه ها خواهد سازش ایمنی و با استفاده از یک خطر آتش ارزیاب که در آن هشدار داده شده بود که “در معرض ابتلا به غیر قابل توجیه اظهارات”
  • در یک ایمیل داخلی در سال 2014 یک Arconic مدیر فروش گفت که او “کار” پروژه ها از جمله “Grenfell برج” – با وجود شرکت قبلی گفت که این نه لزوما آگاه باشید که در آن پوششی خواهد نصب شود
  • ایمنی و آتش مشاوره Exova ساخته شده است “به طور جدی گمراه کننده” در بیانیه ای که در آن گفت: در گزارش می دهد که تغییرات پیشنهادی “خواهد شد که هیچ تاثیری بر روی ساختمان در رابطه با خارجی گسترش آتش” – که به آن اضافه شده خواهد بود تایید توسط تجزیه و تحلیل در آینده گزارش. Exova دانست و در مورد پیشنهادات جدید برای عایق و روکش نوامبر 2013 اما ارزیابی ریسک به روز نشده
  • پیمانکار ساختمان Rydon موفق به اخذ مشاوره از Exova خارجی گسترش آتش سوزی
  • دولت برگزاری یک “بمب ساعتی” با بازنویسی آن ایمنی و آتش ارشاد با وجود دانستن به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2000 آن را ناکافی است.

این تحقیق همچنین شنیده می شود که ساکنان خواسته بود قصبه سلطنتی کنزینگتون و چلسی (RBKC) سه ماه قبل از آتش برای یک ارزیابی از برج بلوک مستقل بهداشت و ایمنی و بازرس.

یک RBKC رسمی نوشت: پس از آن رییس اجرایی KCTMO که آنها “نه فکر به موافقت با این درخواست” و KCTMO کار شده بود “بیش از کافی است”.

این تحقیق اولین مرحله در بر داشت پوششی بود “اصلی” دلیلی برای سریع و “عمیقا تکان دهنده” گسترش آتش سوزی در ساختمان 25 طبقه در ماه ژوئن 2017.

فاز دوم آن آغاز شد که روز دوشنبه است که به دنبال در چگونه ساختمان به دست می آمد تحت پوشش قابل اشتعال پوششی در طول نوسازی آن بین سالهای 2012 و 2016.

پرس و جو شنیده ام که – با تنها “استثنا” از RBKC که پذیرفته شده است که نوسازی نباید امضا کرده اند و خارج از تمام سازمان های درگیر در کار انکار کرده بود ،

روز بعد ایمیل فاش به تحقیق پیشنهاد شده است که شرکت ها می دانستند که یک برنامه ریزی cladding system شکست خواهد خورد و در صورت آتش سوزی.

روز چهارشنبه شرکت خواست برای تضمین کند که هر چیزی که آنها می گویند در این جلسات را نمی توان به عنوان بخشی از آینده تعقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی