رئیس Grenfell برج درخواست حمایت کرده است یک درخواست از شرکت هایی که مرمت این ساختمان که شواهد آنها باید استفاده نمی شود در برابر آنها در تعقیب کیفری.

برخی از شرکت های تهدید کرده بود به خاموش ماندن در تحقیق چگونه Grenfell پوشانده بود قابل اشتعال روکش.

آقا مارتین مور-Bick گفت که او تا به حال خواسته دادستان کل جفری کاکس برای تضمین “به عنوان یک مسئله فوری”.

آتش سوزی در غرب لندن برج بلوک در ماه ژوئن 2017 به کشته شدن 72 نفر است.

نمایندگان از سازمان ها از جمله پوششی شرکت هارلی نمای ساختمان, پیمانکار Rydon و کنزینگتون و چلسی مستاجر مدیریت سازمان خواسته بود برای تضمین کند که هر چیزی که آنها می گویند در این جلسات می تواند استفاده شود به عنوان بخشی از هر گونه بالقوه آینده تعقیب.

پرس و جو – است که در فاز دوم آن بود متوقف شد در حالی که سر مارتین در نظر گرفته شرکت های برنامه بود که با شور و نشاط مخالف توسط وکلا به نمایندگی از یک گروه سوگوار بازماندگان و ساکنان.

پلیس شهری در حال انجام تحقیقات خود را به ممکن است جرایم اعم از سهل انگاری فاحش قتل نفس و قتل نفس شرکت به سلامت و ایمنی جرائم.

در آن حکم تحقیق در این پنل گفت: این امر بلافاصله به آقای Cox – خواهد شد که تصمیم نهایی – به منظور حفظ شرایط که تحت آن شواهد داده خواهد شد هنگامی که پرس و جو رزومه.

آن اضافه شده است که ایران باید اطمینان حاصل شود که هیچ “شفاهی داده شده توسط یک شخص حقیقی یا حقوقی قبل از پرس و جو در ماژول های 1, 2 و 3 استفاده خواهد شد در شواهد علیه آن شخص در هر پرونده کیفری و یا به منظور تصمیم گیری که آیا به چنین اقدامات”.

بی بی سی در امور خبرنگار تام Symonds گفت: این معامله آن است که اگر حمایت دادستان کل – را فراهم نیست مصونیت از پیگرد قانونی به عنوان پلیس هنوز هم می تواند جمع آوری اطلاعات خود را.

اما او افزود: “آنها نمی توانند با استفاده از آنچه شاهد گفت: در این تحقیق به عنوان مدرک در دادگاه.”

کمپین گروه Grenfell, ایالات این کشور شرکت های درگیر در برج نوسازی برای “عبور از باک و به حداقل رساندن نقش خود را در فاجعه”.

درخواست فاز دوم آغاز شد که در هفته گذشته است که به دنبال در چگونه ساختمان به دست می آمد تحت پوشش در یک قابل اشتعال نوع پوششی در طول نوسازی آن بین سالهای 2012 و 2016.

ایمیل های فاش شده به پرس و جو پیشنهاد کرد که شرکت ها می دانستند که یک برنامه ریزی cladding system شکست خواهد خورد و در صورت آتش سوزی.

تحقیقات شنیده است که – با تنها “استثنا” از قصبه سلطنتی کنزینگتون و چلسی که پذیرفته شده است که این برج نوسازی نباید امضا کرده اند و خارج از تمام سازمان های درگیر در این کار را رد کرده اند ،

اولین مرحله از این تحقیق شنیده چگونه آتش در 14 ژوئن 2017 به سرعت گسترش تا 23-طبقه برج در غرب لندن ادعا زندگی 72 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de