Grenfell برج آتش: شرکت دانست پوششی خواهد شکست در آتش’

شرکت های درگیر در نوسازی Grenfell برج می دانستم که یک برنامه ریزی cladding system شکست خواهد خورد و در صورت آتش سوزی ایمیل نشان می دهد.

شواهد ارائه شده به پرس و جو عمومی را به آتش کشیدند در لندن بالا بلوک.

در سال 2017, فاجعه کشته شدن 72 نفر است.

درخواست فاز دوم آغاز شد که در روز دوشنبه است که به دنبال در چگونه ساختمان به دست می آمد تحت پوشش قابل اشتعال پوششی در طول نوسازی آن بین سالهای 2012 و 2016.

ایمیل فاش شد به پرس و جو توسط Celotex که تولید پانل های عایق مورد استفاده در این کار به عنوان آن را در دفاع از پیشنهاد آن را به حال روشن شده محصول خواهد سوزاند.

در یک ایمیل داخلی ارسال شده در مارس 2015, دنیل Anketell-جونز یک مدیر فنی در پوششی طراحی شرکت هارلی گفت: آلومینیوم مواد کامپوزیت (ACM) cladding “خواهد رفت و نه به سرعت در آتش!”

در ایمیل دیگری تری اشتون از آتش مشاوران Exova پذیرفته شده روي پوششی در نظر گرفته شده در زمان شکست خواهد خورد اگر وجود خارجی شعله های آتش.

در پاسخ نیل کرافورد از شرکت معماری استودیو E گفت که “فلزی همیشه می سوزد و خاموش می افتد”.

روشن و خاص هشدارهای’

پرس و جو شنیدن باز کردن اظهارات اما برخی از شرکت ها معرفی شده اند که قبلا منتشر نشده و شواهد به عنوان آنها به دنبال سرزنش شرکت های دیگر درگیر است.

در آنچه درخواست کرده است به عنوان “merry-go-round of buck-عبور”, شرکت های که انجام این نوسازی باید گفت که آنها گمراه در مورد ایمنی مواد آنها را انتخاب کرد.

تولید کنندگان باید آمار را که آنها باید انجام آزمایشات و راضی خود را که آنها چه بودند و طراحی امن بود.

Celotex ساخته شده RS5000 عایق که منجر به آتش. اما این شرکت گفت: این تحقیق آن بود که همیشه به فروش می رسد بر این اساس است که آن را سوزاند.

این شرکت در گفت و گو با انجام آزمایشات و ضخامت پانل های عایق می توان با خیال راحت با استفاده از پوششی که نه قابل احتراق و نه با نوع مورد استفاده در Grenfell شد.

خود را وکیل مدافع کریگ Orr, QC, گفت: آن را “کاملا روشن است که پوششی سیستم طراحی و نصب شده بر روی Grenfell برج مته هیچ شباهتی به سیستم به عنوان شرح داده شده در Celotex بازاریابی مواد”.

او گفت: معماران پوششی شرکت ایمنی و آتش مشاوران باید همه آگاه بوده است از “روشن و خاص هشدارهای” در مورد ایمنی و آتش نشانی در بازاریابی مواد عایق.

به عنوان تولید کننده Mr Orr استدلال این بود Celotex کار برای اطمینان از این محصول استفاده می شود با خیال راحت و گفت: این موضوع برای طراحان و پیمانکاران و مشاوران.

یکی دیگر از شرکت های درگیر پوششی تولید کننده Arconic محصولات معماری همچنین گفت که لازم نیست برای اطمینان از محصول خود را می تواند با خیال راحت استفاده در ساختمان های بلند.

Arconic گفت: معماران و طراحان شدند مسئول انتخاب مواد و حصول اطمینان از آنها را ارائه نمی دهد خطر آتش سوزی.

این شرکت گفت: مقررات ساختمان اجازه نداد آن احتراق پوششی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک گسترده تر سیستم به عنوان سیستم قرار گرفته بودند موفق آزمون آتش.

اما هیچ مدرکی پیشنهاد یک آزمون یا ارزیابی قبلی مشابه آزمون تا به حال انجام شده در زمینه Grenfell برج نوسازی شرکت وکیل مدافع گفت.

نتایج آزمون نمی گذشت

روز دوشنبه درخواست شنیده ام که Arconic تا به حال موفق به عبور از نتایج حاصل از تست که پیشنهاد آن پوششی به مراتب کمتر امن در یک آتش سوزی از آن تا به حال اعتراف کرد, به انگلیسی, صدور گواهینامه بدن BBA.

شرکت وکیل مدافع گفت: این امر در پاسخ به این بعد در این تحقیق اما او اصرار داشت گواهی Reynobond PE cladding panels گفت که راه آن استفاده می شود می تواند بر راه آن واکنش نشان داد و در آتش است.

قبلا Exova, آتش, ایمنی, مشاوره که بررسی نوسازی گفت: انتقاد از آن را “غیر قابل توجیه” به دلیل آن بود مشورت در مورد مواد قابل احتراق که در نهایت نصب شده بر روی سطح خارجی بلوک.

این شرکت گفت: این تنها خواسته شده است به اظهار نظر در اوایل برنامه ریزی برای برج نوسازی شد و “چپ” بعد از بحث در اطراف روکش.

هر دو Reynobond PE cladding panels و Celotex RS5000 عایق بودند احتراق و در طول تحقیق اولین مرحله پیدا شد به یک عامل کلیدی در آتش را گسترش سریع در 14 ژوئن 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im