سبز MP کارولین لوکاس در دست بررسی است و برای نقض احتمالی قوانین مجلس برای ارائه یک تور از عوام در ازای 150 پوند به عنوان بخشی از کمک های مردمی درایو.

کد رفتار نمایندگان مجلس کشورهای عضو باید ارائه تورهای از خانه در بخت آزمایی و یا مزایده.

شکایت رفت به مجلس کمیسر استانداردهای مورد پیشنهاد سال گذشته بی بی سی می داند.

کارولین لوکاس گفت: او را باور نمی کند او تا به حال انجام هر چیزی اشتباه است.

پیشنهاد 30 دقیقه شخصی “تور” عوام در ازای اهدای بخشی از یک crowdfunding درایو برایتون و هاو حزب سبز در طول سال گذشته به طور کلی مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد برایتون غرفه MP.

این قابل درک است کسی £150 اهدای بازدید عوام با کارولین لوکاس در اوایل این سال است.

پس از آن شکایت

اعضای عمومی می پرداخت برای یک تور با راهنما در اطراف پارلمان و یا ساکنان بریتانیا می تواند به ترتیب یکی رایگان از طریق محلی و MP.

آن است که درک استانداردهای کمیسر شروع تحقیق پس از دریافت یک شکایت در مورد حزب سبز ارائه دهد اما پس از آن شکایت در مورد همان موضوع نیز دریافت کرده است.

در بیانیه ای کارولین لوکاس گفت: “من می دانم که یک مورد در برابر من آورده شده است به کمیسیون و بررسی است در حال حاضر در راه است.

“من باور نمی کنم من انجام داده اند هر چیزی اشتباه است. من توصیه شده است که کمیساریای تحقیقات محرمانه پس از آن مناسب نخواهد بود برای من به می گویند هر چیزی بیشتر در این زمان است.”

دفتر کمیسر پارلمانی برای استانداردهای گفت: اظهار نظر در جریان مسائل و نه تایید و یا انکار کند که کارولین لوکاس بود که مورد بررسی قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی