نور سبز: دولت اسپانیا به رفتن پیش رو برای La Liga از سرگیری ژوئن 8

فوتبال اسپانیا به نظر می رسد مجموعه ای برای ظهور از آن coronavirus وقفه در ماه آینده پس از مقامات دولتی به برکت خود را برای از سرگیری فوتبال پس از دو ماه استراحت میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز داده است برکت و رحمت خود را برای بازگشت از فوتبال از این هفته شروع ژوئن 8 پس از آن معلق شده بود از اواسط ماه مارس اما مقامات فوتبال شده اند ارزیابی وضعیت در یک پیشنهاد به این نتیجه مبارزات انتخاباتی باید سلامت عمومی وضعیت برای آن اجازه می دهد.

La Liga مقامات تحت فشار بوده اند برای 12 ژوئن راه اندازی مجدد تاریخ و سانچز اعلام می دهد در حال حاضر لیگ بتن بازگشت تاریخ به هدف.

اسپانیا انجام داده است آنچه در آن باید و در حال حاضر افق های جدید در حال باز کردن برای همه,” سانچز در روز شنبه اعلام کرد.

زمان آن رسیده است برای از سرگیری بسیاری از فعالیت های روزانه. از ژوئن 8, La Liga را به بازگشت به فوتبال.”

La Liga جمهور خاویر Tebas نشان داد اوایل این هفته بود که او با اعتماد به نفس است که لیگ را به عمل در مدت کوتاهی تا زمانی که لازم ترخیص داده شد از مقامات بهداشت عمومی – و سانچز نکته را پاک می کند یک راه برای این تبدیل ممکن است.

ما بسیار خوشحال هستیم که با این تصمیم آن است که نتیجه کار بزرگ از باشگاه ها بازیکنان و مربیان و … CSD و عوامل درگیر,” Tebas در توییتر نوشت شنبه از طریق ترجمه.

اما آن است که بسیار مهم است به دنبال هنجارهای بهداشتی و تکامل از همه گیر احترام ما نمی تواند پایین تر گارد ما.”

تیم اسپانیایی اعطا شد و اجازه بازگشت به آموزش این هفته با بازیکنان ورزش در گروه های بیشتر از 10 و به نظر می رسد احتمال وجود دارد که اجتماعی فاصله شیوه نیاز به رعایت به عنوان فوتبال ظهور از آن ویروس ناشی از خواب.

همچنین در rt.com که در اروپا فوتبال نخبگان می تواند بزرگترین برندگان و بازندگان از coronavirus هرج و مرج ؟

گسترده Covid-19 آزمون در دسترس ساخته شده برای بازیکنان در اسپانیا دو بخش قبل از بازگشت به آموزش در اواسط ماه مه. پنج بازیکن تست مثبت بالقوه مرگبار ویروس و قرار داده شد, به انزوا.

پیروی از رهبری از دیگر لیگ های اروپایی که از سر بازی مهمترین بوندسلیگا آلمان, La Liga بازی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته – هر چند تیم ملی اسپانیا, مربی تیم لوئیس انریکه به نشانه مخالفت خود را از اندازه گیری ایمنی و گفت: در این هفته که در حال بازی فوتبال در خالی ورزشگاه شبیه به “رقص با خود خواهر.”

اما شما باید درک کنند که فوتبال یک کسب و کار – و آن را کمک خواهد کرد که به تصویب زمان در مستند” او اذعان کرد.

همچنین در rt.com ‘ضد عفونی توپ خود را در نیم-زمان: آلمان ضربات فوتبال به زندگی پس از coronavirus مستند – و آن را کمی عجیب و غریب…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de