رئیس جمهور ایران حسن روحانی را هدف گرفته و در جمهوری اسلامی دستگیره انتخابات است. پس از شورای نگهبان منع تقریبا دو سوم از نامزدها از در حال اجرا روحانی به نام “رقابت و مشارکت.”

با انتخابات پارلمانی در افق رییس جمهور روحانی خطاب به استانداران در مورد روند انتخابات. روحانی با انتقاد از این راه جمهوری اسلامی ایران در معاملات با انتخابات عمومی و اقدامات شورای نگهبان قانون اساسی به طور خاص.

این شورا که تصمیم می گیرد چه کسی می تواند اجرا برای دفتر تا کنون منع تقریبا 10,000 نامزدها از جمله 92 اعضای فعلی مجلس که نمی خواهد بود قادر به اجرای مجدد انتخابات است. بسیاری از این اصلاح طلبان و معتدل و محافظه کاران است.

این تعداد بی سابقه ای از disqualifications می تواند فشار ایران از یک دموکراسی روحانی هشدار داد.

بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی است آن روز که انتخابات تبدیل به یک تشریفات. خدا هرگز این روز است.

با بسیاری از داوطلبان رد صلاحیت روحانی را داد متوسط محافظه کاران و اصلاح طلبان در حال رفتن به یک زمان سخت تر نگه داشتن بر روی اکثریت خود را.

با وجود وضعیت فعلی انتخابات ایران رئیس جمهور خواسته همه ایرانیان هنوز رای حتی اگر آنها “ممکن است به اندازه کافی اعتماد به رفتن به صندوق های رای است.”

همچنین در rt.com فاجعه برای اروپا: ایران انفجار اتحادیه اروپا برای کمانش به تهمت & بازیگری مانند “مرد قوی” علیه تهران

فوریه انتخابات می آید در یک زمان دشوار برای ایران. تهران همچنان به رنج می برند تحت تحریم های شدید بر برنامه هسته ای خود را به عقب با انتقام پس از ما خارج از ایران در سال 2018 و به طور فعال تحت فشار قرار دادند و دیگر کشورها برای جلوگیری از انجام کسب و کار با تهران ، اخیرا تنش ها با واشنگتن تشدید بیشتر پس از یک ما حمله موشکی کشته شدن رهبر ایران ژنرال قاسم سلیمانی در عراق در ماه ژانویه که به نوبه خود منجر به ايران به طور تصادفی سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری در خارج از تهران پس از گیج کننده آن برای آمریکا موشک کروز.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su