پس سافتبال مصاحبه ترویج او بگویید همه کتاب در رسانه های جریان اصلی, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک خواهر زاده رئیس جمهور خودش را در صندلی داغ, متهم به تلاش برای ایجاد آسان باک توسط ‘نمایش’ شرکت میزبان مگان مک کین.

“من فکر می کنم من روشن ساخته است به خود ناشران من دوست ندارم کتاب های شبیه به این. من نمی خواهم خانواده خود بگویید-همه کتابها به خصوص وقتی که می آید به خانواده های با شهرت و قدرت” مک کین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن زاده در پنجشنبه مصاحبه ‘،’

او افزود: او می کند پایان ندارد تا باور بسیاری نوشته شده است در کتاب های نوشته شده توسط ناراضی اعضای خانواده زیرا آنها بیش از حد “یک طرفه.”

“چه چیزی به شما می گویند برای افرادی مثل من که فکر می کنم این فقط یک راه عالی برای شما برای دریافت چک در حال حاضر؟” مک کین پرسید.

“اگر من می خواستم برخی از اندازه گیری, انتقام, اگر من تا به حال می خواستم به پول نقد به عنوان به شما می گویند من انجام داده اند این ده سال پیش زمانی که دونالد هنوز هم بسیار عمومی شکل” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

با وجود این کتاب فروش بیش از یک میلیون نسخه در هفته اول انتشار تهمت همچنین ادعا کرد که او ترجیح داده اند به نشر آن در تمام.

مک کین همچنین سوال مریم تهمت اعتبار و پیشنهاد او ممکن است به عنوان نزدیک به رئیس جمهور و خانواده او به عنوان ادعا می شود با اشاره به عدم وجود داستان در این کتاب در مورد تهمت ، مریم تهمت مقابله که خانواده های “پیچیده” و پیشنهاد مک کین بود که در تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود در برابر اتهامات رئیس جمهور.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “به ندرت دیده می شود خواهر زاده’ مریم تهمت ‘نقض NDA’ & ‘شکست قانون’ در 1st نظر در مورد او می گویند تمام کتاب

بسیاری از رئيس جمهور تهمت منتقدان در رسانه های اجتماعی قابل پیش بینی را بیش از حد مهربانی به محافظه کار مک کین سوال از نویسنده انگیزه — و لعنتی او را برای جسارت به سوال مشروعیت از کتاب مصاحبه مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قهرمان برای پنبه حلاجی شده دور مک کین انتقادات.

در میان اتهامات در این کتاب این است که رئیس جمهور پرداخت می شود کسی را به آزمون نشسته برای او و که او استفاده می شود نژادپرستانه و ضد سامی زبان در گذشته است.

مریم تهمت شده است ساخت دور در رسانه های جریان اصلی در روزهای اخیر اما به ندرت فشرده شده است برای اطلاعات بیشتر و یا اثبات داستان های او — و به ظاهر استفاده شده است برای تایید مفروضات اصلی برگزار شده توسط رئیس جمهور منتقدان.

در یک قسمت جدید از این Rachel Maddow نشان می دهد در MSNBC تهمت خواسته شد اگر او تا به حال تا به حال شنیده جمهور استفاده از N-word یا قومی و تهمت. او گفت که “بله” او تا به حال شنیده ام او را از هر دو استفاده کرد و گفت چنین دیدگاه امری عادی بود و در خانواده او.

محافظه کاران که جای تعجب نیست بیشتر شده است شک و تردید از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات و انگیزه ی او در انتشار بگو همه کتاب فقط ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

کاخ سفید را رد کرد و این کتاب به عنوان پر از “دروغ” و محروم رئیس جمهور تا کنون مورد استفاده قرار مخاطره اندازد تهمت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی