‘روز بزرگ برای همه’ – مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین کرد تولید اوپک کاهش تشکر پوتین و پادشاه عربستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبریک گفت روسیه و عربستان همتایان خود در امضای قرارداد به کاهش جهانی تولید نفت گفت: این حرکت را نجات دهد “صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده است.”

تشویق در “معامله بزرگ نفتی” امضا شده در یکشنبه تهمت فرستاده خود را با تشکر و تبریک به “پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی. من فقط به آنها صحبت کرد از دفتر بیضی. معامله بزرگ برای همه!”

این معامله پس از موافقت سازمان صادر کننده نفت متحده و دیگر تولید کنندگان نفت به عنوان شناخته شده اوپک+ را ببینید امضا کنندگان قطع جمعی خود را تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) به مدت دو ماه در یک پیشنهاد برای تقویت انرژی جهانی بازار در برابر کاهش تقاضا ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این توافق همچنین به ارمغان می آورد به پایان جنگ قیمت که خشمگین شده بود بین روسیه و عربستان سعودی پس از دوم کشیده از یک توافق قبلی در ماه گذشته و ramped تا تولید. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را متهم کرد که عربستان سعودی از رانندگی قیمت پایین به نیروی رقیب شیل تولید کنندگان نفت از جمله آمریکا و روسیه از کسب و کار.

همچنین در rt.com اوپک+ اعتصاب آخرین لحظه برای مقابله با کاهش تقریبا 10 mn بشکه در روز از تولید نفت

رشد در استخراج نفت شیل دیده است که ما تبدیل شدن به بزرگترین نفت خام تولید در سال های اخیر است. اما شرکت های آمریکایی نیاز به یک قیمت نفت در حدود 40 دلار به نوبه خود سود. با قیمت bottoming در کمتر از 20 دلار در آغاز آوریل تهمت بارها و بارها تحت فشار خود را متحدان عربستان به قطع معامله با روسیه و محدود کردن تولید.

کاهش قیمت, اما, ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با یک فرصت مناسب برای بالا تا ما’ ملی ذخایر نفت. به عنوان بازار سقوط ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که او دستور داده بود به ما انرژی مقامات برای خرید dip و “آن را پر کنید تا به بالا.”

آمریکا بزرگترین تولید کننده نفت اما تا کنون آن نشده متعهد هر گونه کاهش در تولید گفت: این کاهش قیمت باعث خواهد شد یک مقیاس-پشت خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im