انگلیسی فدراسیون فوتبال بنا به گزارش رسیده rubbished ادعای گسترش در شبکه های اجتماعی, سیستم عامل, که, گفت که آن را تبدیل ورزشگاه ومبلی به یک غول فر را بزرگترین لازانیا.

یک پیام صوتی شروع به گردش در واتساپ گروه در سراسر انگلستان در روز پنج شنبه که ادعا می شود از یک فرد با یک تماس در وزارت دفاع.

با توجه به پیام های فوتبال انگلیسی بود که repurposed به ارائه لندن با رایگان بخشهایی از لازانیا به عنوان شهروندان توصیه به ماندن در خانه و تنها خانه های خود را ترک اگر کاملا ضروری است به عنوان بخشی از اقدامات دولت در نظر گرفته شده برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

بیلی مک کلین 29 ساله فروشنده نرم افزار و لندن بومی شناسایی خود را به عنوان نویسنده این کلیپ که طراحی شده برای ایجاد نور از موارد نادرست و گمراه کننده پیام های که به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم در هفته های اخیر.

من, خواهر, دوست پسر برادر با این نسخهها کار برای وزارت دفاع و یکی از چیزهایی که آنها در حال انجام برای آماده سازی … است که ساختمان عظیم لازانیا. در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند آنها ساختمان عظیم ورق لازانیا,” مک کلین را پیام صوتی اعلام کرد.

آنها در حال قرار دادن زیرزمینی گرمایش در ومبلی در, که به پخت لازانیا, و سپس آنها را در حال قرار دادن سقف در سراسر و که رفتن به از نو خلق کردن فر و سپس آنچه را که آنها در حال رفتن به آن را بلند کنید تا با هواپیماهای بدون سرنشین و قطع کوچک بخش و رها کردن آن را به خانه های مردم است.”

مک کلین ارسال پیام به یک گروه از حدود 30 نفر او با فوتبال و متوجه شدم که این گسترش در سراسر جهان زمانی که مردم شروع به ارسال آن را به او بعد از آن روز بدون دانستن است که او اولیه فرستنده.

در صبح روز جمعه FA نشان داد که آنها آگاه بودند از این پیام اما که وجود دارد هیچ برنامه ای تا به حال به تبدیل ومبلی به یک فضای فر.

همچنین در rt.com مستندات, حکومت. سربازان در خیابان. دولت توزیع پول نقد است. این مطلق جنون شد به طور کامل قابل اجتناب

مک کلین همچنین گفت که محبوبیت از پیام های صوتی نشان می دهد که دقیقا چگونه به راحتی اطلاعات نادرست را می توان بر روی سیستم عامل مانند WhatsApp.

اگر کسی در خانه نشسته و در خود بوکسورهای فروش نرم افزار می توانید ذخیره کنید یک دقیقه کلیپ و آن را به ویروسی شما رو آگاه باشید که هر کسی می تواند هر چیزی را و آن را نمی ممکن است معتبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی