گرافیک تصویری را نشان می دهد افسران فشار معترضان و بد گویی کردن از او را بیهوش و سپس ادعا می کنند او ‘. ی’

سرد تصویری دستگیر en سالمندان معترض بودن راندند به زمین توسط افسران در بوفالو به عنوان آنها در نقل مکان کرد به پاک کردن منطقه پس از حکومت نظامی. مرد می تواند دیده می شود دروغ گفتن و حرکت در حالی که خونریزی از گوش خود را.

گرافیک فیلم نشان می دهد افسران پلیس swarming منطقه در مقابل سالن شهرستان در بوفالو, نیویورک, درست بعد از آن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به اثر رفت در روز پنج شنبه. به عنوان پلیس پیشبرد آزادی و یک مرد با آنچه به نظر می رسد مانند یک گوشی هوشمند را در دست خود روش افسران پیشرو در صفوف منظم در تلاش برای مقابله با آنها.

هشدار: گرافیک تصویری

معلوم نیست از چه مردی می گوید پلیس چادری کامل riot gear اما چهره نه چندان طولانی قبل از او با زور و اجبار تحت فشار قرار دادند توسط ماموران و از دست دادن تعادل خود و عقب افتادن-برای اولین بار بر روی پیاده رو. قطره ای از خون دیده می شود می تواند جریان را از گوش خود را پس از سقوط. به عنوان پلیس تماس پزشکان به صحنه مرد به نظر می رسد ناخودآگاه دروغ motionlessly در همان نقطه.

این ویدئو تا به گسترش مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی با بسیاری از متهم پلیس از استفاده بیش از حد از زور در انسان که به نظر نمی رسد به هر گونه تهدید از افسران در وهله اول.

همچنین در rt.com “آنها که نیست’: فرماندار کومو رد NYPD سرکوب معترضان مسالمت آمیز با وجود شواهد تصویری

اداره پلیس نسخه حوادث – ادعا مرد به سادگی “افتاد و سقوط کرد” خود را با توجه به بوفالو تورنتو رسانه های عمومی – معلوم شد که کاملا متفاوت از آنچه دیده می شود در این فیلم است و تنها سوخت بیشتر خشم.

این تظاهرات بعد از آن گرفته شده و توسط آمبولانس به بیمارستان است و در حال حاضر در وضعیت با ثبات پس از درد و رنج آنچه که به عنوان “جدی” آسیب به سر.

در مجموع پنج نفر دستگیر و برای “رفتار آشوبگرانه” به عنوان پلیس تا سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در این منطقه است.

به عنوان ویدیو ویروسی رفت رسم عصبانی از نظرات شهروندان و تماس های به نگه داشتن افسران درگیر پاسخگو بوفالو شهردار بایرون قهوه ای انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این دو مامور پلیس “زدم 75-سال-مرد” تناقض پلیس حساب.

براون گفت که او “عمیقا ناراحت” توسط پلیس انجام و این که ماموران در این ویدئو شده بود “به حالت تعلیق بدون پرداخت.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو پیوست کر در condemnations خواستار این حادثه را “کاملا غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور.” وی افزود که افسران باید به حالت تعلیق تا زمانی که یک تحقیق رسمی انجام شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de