گرافیک تصویری نشان می دهد که مرد راه رفتن در اطراف هارلم با چاقو در سر خود گیر پس از درگیری های خشونت آمیز

دلخراش ویدئو نشان می دهد که 36 سال راه رفتن در اطراف با یک چاقوی آشپزخانه بیرون زده از سر خود را پس از او با چاقو در هارلم شهر نیویورک در حالی که تلاش برای کمک به قربانی mugging.

این حادثه گزارش صورت گرفت در هارلم در روز سه شنبه پس از 34 سال تا به حال گونه کاهش در طول یک اختلاف با دیگر ناشناس نر. که درگیری های خشونت آمیز باعث قربانی سلاح سرد به مداخله تنها برای عمل خود را به پاداش باشد با چاقو به شکل تاج. تصویری ظاهرا گرفته شده در صحنه را نشان می دهد گریم خونین پس از این حمله است.

هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر گرافیکی.

دو قربانی گرفته شده از صحنه نزدیک 120 غرب 125 خیابان در هارلم به بیمارستان نزدیک جایی که آنها هر دو گفته می شود در شرایط با ثبات است.

چاقو گزارش نقض نکرده مرد جمجمه. پلیس هنوز در حال بررسی این موضوع است اما بازداشت شده اند ساخته شده است.

“نیویورک سیاستمداران از دست داده اند کنترل شهر. یک روز یک مرد بی خانمان در آتش در منهتن, یک روز دیگر, یک مرد است knifed در سر همه بر روی پاشنه از 125 تیراندازی در یک ماه” اد Mullins Sergeants خیرخواه انجمن گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com ویدئو تکان دهنده نشان می دهد خنده مرد بزرگ پرتاب اتش در خواب فرد بی خانمان در هارلم (اخلال)

“تعظیم شما ایجاد شده این در حال حاضر آن را خود,” او اضافه کرد: پرداختن به نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و نیویورک رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson, پس یک افزایش خشونت در این شهر در هفته های اخیر.

این می آید به عنوان ناآرامی های مدنی می رسد زمین تب در بسیاری از شهرستانها در پی قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. پس از آن تظاهرات و شورش دستگیر کرده اند توجه رسانه های بین المللی به عنوان مقامات در تلاش برای حفظ نظم در سراسر ایالات متحده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de