Covid-19 جاروب از طریق یک دیترویت, خانواده, قتل کیت Gambrell پدر و پدربزرگ تنها چند ساعت از هم جدا. او گفت: RT خانواده اش قربانی سهل انگاری و نژاد پرستی.

“من احساس می کنم مثل پدرم تحت فشار قرار دادند به پشت خط برای گرفتن تست از آنجا که او سیاه” کیت Gambrell گفت. “او رفت و به یک بیمارستان در سفید محله. آنها به او نگاه کرد و او را تحت فشار قرار دادند از درب برای رفتن به خانه و می میرند.”

همچنین در rt.com اضافه کردن توهین به جراحت: سنبله در Covid-19 robocalls & تقلب فشار آمریکایی ها بیش از لبه

کیت صحبت شد در مورد تلاش نومیدانه برای تایید آنچه که او و دیگر اعضای خانواده در حال حاضر با اعتماد به نفس درست باشد (که پدرش گری بود Covid-19) و درمان در یک بیمارستان است. در آن زمان او 72 سال سن پدربزرگ دیوید در حال حاضر مثبت تشخیص و مبارزه برای زندگی خود را رو به ونتیلاتور و ماشین آلات. اما با وجود تماس با یک شناخته شده Covid-19 بیمار و بدتر شدن علائم بیماری, Gary شد و بارها و بارها گفت: به خانه را تیلنول برای تب و خود منزوی “را به عنوان اگر او تا به حال ویروس.”

کیت معتقد است که به عنوان یک دیابتی Gary معرض خطر بیمار که سزاوار یک شانس مبارزه بهتر است که او ممکن است بدست اگر او تا به حال رنگ های مختلف پوست.

دیوید سالم به بیماری در حدود نیمه شب در مارس 6 در بیمارستان هنری فورد. Gary درگذشت نشسته تاشو در خانه اش ساعت بعد کیت به نام او با خبر غم انگیز.

“من فقط خراب شد,” او به یاد می آورد. “من ذهن boggled. من فقط به صحبت پدر من شش ساعت پیش و در حال حاضر او رفته است. چند ساعت پس از پدر بزرگ من تا به حال به تصویب رسید.”

به عنوان اگر دلخراش تجربه کافی نبود خانواده مجبور به رفتن را از طریق آن دوباره به عنوان کیت مادر شریل هم رد شد آزمون. او تا به حال نسبتا علائم خفیف تا Gary مرگ, اما روز بعد پس از عبور از آن بدتر. آنها او را به یک بیمارستان و همه بیش از حد آشنا پاسخ – به خانه بروید و به تب meds عمل به عنوان اگر شما Covid-19 ما نمی توانیم به شما کمک کند.

خوشبختانه Cheryl موفق به ضرب و شتم این بیماری اما او توسعه تند و زننده برخی از عوارض مانند لخته شدن خون در ریه ها.

“در حال حاضر او در خانه او راه بهتر اما او فقط دل در مورد پدربزرگ و پدر من بودن رفته” کیت گفت. “اما ما فقط یک روز در یک زمان.”

کیت در غم و اندوه خود را می گوید او متوجه می شود که “دولت و کل سیستم درمانی” که او به عنوان “نیمه s****y” شکست خورده است و مردم آمریکا در این بیماری همه گیر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de