‘دولت می فرستد و ما را برهنه در برابر Covid-19′: RT صحبت می کند به فرانسوی پرستار از مراقبان’, لباس بلند, flashmob

فرانسه مراقبان مبارزه Covid-19 appallingly underequipped و غیرمنتظره با موارد محلی, پرستار, گفت, توضیح یک اقدام اخیر دیدم که پزشکان زیر برای نشان دادن آسیب پذیری خود را به مرگبار سرایت.

غیر مومن تظاهرات لگد کردن در اوایل این هفته با ده ها تن از پرستاران آوردن لباس به شیوه در یک تظاهرات سکوت در برابر دولت “برای ما ارسال برهنه به چهره این بیماری همه گیر” به عنوان Melina Dufraigne-Laflechelle یکی از پرستاران پشت flashmob قرار داده و آن را بر روی RT فرانسه.

با استفاده از هشتگ #apoilcontrelecovid (برهنه در برابر Covid) خاموش اعتراض ویژه پزشکان در تمام سنین نما با نشانه های پنهان خود را به بخش خصوصی.

هشدار صریح تصاویر

“همانطور که همه شما می دانید که قادر به درمان بیماران با عزت و خطرات را ندارد برای خودمان و بیماران ما, ما نیاز به یک مجموعه ای از تجهیزات است که ما لازم نیست” گفت: Dufraigne-Laflechelle.

قدیمی, ماسک, تنها, دنده محافظ محلی کادر پزشکی دریافت کرده اند و از دولت او ادعا کرد.

فرانسه که در آن ویروس و تاکنون بیش از 6500 زندگی به نظر می رسد underprepared حاوی Covid-19.

“دولت نمی شنوند ما; ما نمی شنیده و نه به بیمارستان” Dufraigne-Laflechelle گفت: تاسف که “بخش بهداشت و درمان شده است در شکل بد برای 15-20 سال است.”

این امور طول می کشد تلفات سنگین در عملیات روزانه با توجه به پرستار. بیماران و خانواده های آنها مجبور به یادگیری است که “جهان پنجم یا ششم قدرتمند ترین کشور ندارد به اندازه کافی مراقبت های ویژه ظرفیت.”

ما به انتخاب شما می دانید که و آن اینکه گفت: این یک واقعیت وجود دارد انتخاب می شود ساخته شده در مردم ما درمان است و ما درمان خواهد شد.

روز جمعه در فرانسه ثبت شده 588 مرگ و میر در فقط 24 ساعت مارک بدترین روز مرگ و میر از Covid-19 در این کشور پس از آغاز شیوع. مدیر کل سلامت جروم Salomon در توصیف این وضعیت به عنوان “کاملا بی سابقه در تاریخ فرانسه پزشکی است.”

همچنین در rt.com ما خریداری فرانسه-محدود ماسک صورت برای پول نقد از چین – فرانسه رسمی به RT

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de