دولت تنظیم شده است به تعهد £5bn بیش از پنج سال آینده به بهبود اتوبوس و دوچرخه سواری خدمات در انگلستان است.

در مجلس عوام در روز سه شنبه نخست وزیر می گویند پول اضافی را ارائه بیشتر خدمات و ساده تر و بیشتر مقرون به صرفه کرایه.

اما کار متهم کرده PM امتناع معکوس “£645m-یک-سال کاهش به اتوبوس بودجه که باعث شده هزاران نفر از راه به axed”.

این می آید به عنوان دولت این است که مجموعه ای به رفتن پیش به HS2 پروژه.

  • قصد دارد برای اولین بار تمام برقی و اتوبوس شهر را نشان داد
  • دوچرخه سواری و درس برای همه کودکان طرح

نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود مجموعه ای از اطلاعات با سرعت بالا راه آهن لینک و پول جدید برای دوچرخه سواری و اتوبوس در بیانیه ای به عوام در روز سه شنبه.

در علاوه بر این به بهبود فرکانس و کرایه او را می گویند £5bn از بودجه خواهد شد نسبت به اولویت های جدید مسیرهای اتوبوس و 4000 “صفر-انتشار اتوبوس” در انگلستان و ولز است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اتاق بازرگانی مدیر کل آدم مارشال, استقبال از بودجه و گفت: “کسب و کار جوامع را می خواهید برای کار با دولت مرکزی و محلی دولت و اپراتورهای اتوبوس به اطمینان حاصل شود که این بودجه جدید باعث می شود یک تفاوت واقعی بر روی زمین است.”

در دوچرخه سواری آقای جانسون است که انتظار می رود به وعده ایجاد 250 مایل از چرخه جدید راه و قصد دارد به دوچرخه سواری امن تر در شهرها با گسترش پروژه لقب “مینی هلند” طرح های.

بودجه را به مناطق خارج از لندن است.

جلوتر از عوام بیانیه آقای جانسون گفت: “بهبود اتصال توسط overhauling خدمات اتوبوس و دوچرخه سواری راحت تر از همیشه است یک گام مهم رو به جلو برای مطمئن شوید که هر جامعه است و پایه های آن نیاز به رشد است.”

اما سایه وزیر حمل و نقل اندی مک دونالد گفت: “پس از سال ها از سرمایهگذاری ناکافی و کاهش این unambitious اعلام کرد که به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی به این تفاوت که کاربران حمل و نقل ما اقتصاد یا محیط زیست ما نیاز دارید.

“چنین محقر سرمایه گذاری در دوچرخه سواری نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از انگلستان عقب مشابه کشورهای اروپایی برای دوچرخه سواری مشارکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de