دولت متعهد شده است اضافی £236m برای مقابله با خواب خشن در کنار فوری نقد و بررسی به این مسئله سابق بی خانمانی تزار.

این بودجه جدید را به سمت محل اقامت تا 6,000 خواب خشن و کمک به کسانی که در معرض خطر فوری بودن در خیابان.

می آید از پژوهش نشان داد خواب خشن بود و پنج برابر بیشتر از آمار رسمی پیشنهاد شده است.

کارگری گفت: دولت “در انکار در مورد مقیاس” از مشکل است.

اما بوریس جانسون گفت که او “کاملا مصمم به پایان دادن به خواب خشن یک بار و برای همه”.

اعلام می آید جلوتر از جدید بی خانمانی چهره تنظیم می شود منتشر شده در پنج شنبه.

در چهارشنبه سی نشان داد بیش از 28000 نفر در انگلستان ثبت شد خواب ها در 12 ماه با پنج بار به عنوان بسیاری از خواب خشن در انگلستان از دولت آمار منتشر شده.

دولت در آن گفت: در حال حاضر متعهد £437m برای مقابله با بی خانمانی و خشن خواب در 2020/21 اما هیچ 10 گفت: £236m شد پول اضافی برای کمک به پاسخگویی به آن مانیفست تعهد برای پایان دادن به بی خانمانی در مجلس مدت است.

این بودجه استفاده خواهد شد برای خرید مسکن بازسازی واحدهای موجود و به خصوصی اجاره اجاره ای در بخش خواص برای کسانی که در حال حاضر خواب خشن و یا کسانی که در معرض خطر است.

“این است که به سادگی غیر قابل قبول است که ما هنوز بسیاری از مردم در خواب در خیابان” گفت: آقای جانسون

“ما باید در مقابله با این معضل از خواب خشن فوری و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که هزاران نفر از مردم در این وضعیت در حال کمک کردن خیابان ها و زندگی خود را مورد بازسازی شده اند.”

خانم لوئیس کیسی منجر خواهد شد به بررسی این موضوع به ارائه مشاوره به دو ساعت و مسکن وزیر رابرت Jenrick دیگر چه عمل باید انجام شود.

کار خود را نگاه کنید به این لینک بین 24 ساعته خیابان فعالیت و خواب و همچنین به عنوان نگاه به اثرات آن بر مردم مبارزه با الکل و مواد مخدر سوء استفاده و با سلامت جسمی و روانی مسائل.

خانم لوئیس می گوید: “بی خانمانی و در آن خواب خشن, چیزی است که باعث بدبختی بنابراین من امیدوارم که من قادر خواهد بود برای کمک به دولت و کشور تسریع عمل در این موضوع است.”

یک وزیر جدید اختصاص داده شده به خواب خشن نیز تایید شده است به عنوان آدم هالووی که در خدمت به عنوان آقای Jenrick پارلمانی خصوصی در بخش خود را.

‘ده سال از شکست’

کار سایه, مسکن, وزیر, جان هیلی گفت: این تحقیقات نشان داد که دولت انجام نمی شد به اندازه کافی.

“محافظه کاران در انکار در مورد مقیاس خیابان بی خانمانی با آمار و ارقام جدید نشان می دهد که خود دولت آمار به طور جدی گمراه کننده در مورد تعداد زیادی از مردم در حال خواب ،

“پس از 10 سال از شکست محافظه کاران باید اتخاذ کار برنامه به پایان خشن خواب خوب است.”

رئیس اجرایی از بی خانمانی خیریه پناهگاه پولی Neate گفت: گفت: آن را مناسب برای این ساعت را در مشکل, اما, وجود دارد گفت: “هیچ راز بزرگ درباره چه چیزی باعث این اورژانس”.

“همانطور که ما را در خدمات ما در روز و روز را بسیاری از افراد به مخفیگاه آنان را به بی خانمانی به سادگی از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی مقرون به صرفه و امن و امن خانه در این کشور است.”

“خط پایین این است که مردم نمی توانیم به زندگی می کنند در هر نقطه — یک مشکل ساخته شده بی نهایت بدتر وخیم عدم اجتماعی خانه و کاهش به مسکن بهره مند شوند.”

Ms Neate افزود: “اقدامات اضطراری برای خارج کردن مردم از خیابان ها به سرعت و مسکن اولین خلبانان تنها می توانید تا کنون اگر شما لازم نیست که پایدار خانه به آنها را به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de