‘عاشق مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر!’ پروژه Veritas خودی در معرض ضد جمهوری خواه تعصب در میان Facebook مدیران

سابق Facebook مدیر می گوید: این شرکت با آشکار ضد convervative دستور کار حذف پست ها از پلت فرم به عنوان نشان داد یک پروژه جدید Veritas گزارش بازجویی Facebook تعهد به لحاظ سیاسی بی طرفانه.

ژاک McElroy, بود, محتوا, مدیر آگاه در شرکت استخدام Facebook برای نظارت بر محتوا بر روی پلت فرم های خود را زمانی که او شروع به تبدیل شدن نگران سیاسی هدفمند اعتدال از Facebook posts. او متوجه شده است که در آگاه را به اصطلاح “مدنی آزار و اذیت صف’ – یک لیست از Facebook پست که پرچم توسط یک الگوریتم خاص به دلیل نقض احتمالی پلت فرم جامعه دستورالعمل – یک اکثریت از موارد آمد و از حزب جمهوری خواه صفحات و همچنین سیاستمداران محافظه کار روزنامه نگاران و یا هر کسی که ما را حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

McElroy گفت که شهادت تحت سوگند که سه چهارم از پرچم نوشته های او بودند هدف قرار دادن افراد خاص و طیف سیاسی.

برای 75 تا 80 درصد از پست ها به هدف قرار دادن جمهوری خواهان و محافظه کاران می گویند که یک ربات. اما کسی تا به حال به طراحی الگوریتم. پس واقعا کسی در Facebook,” خودی تاکید کرد در یک ویدئو منتشر شده توسط پروژه Veritas در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com Facebook انتخابی سیلی ‘تحت کنترل دولت رسانه” هشدار در برخی از دولت-بودجه رسانه های پیش از سال 2020 انتخابات آمریکا

در این پروژه Veritas فیلم آگاه کارکنان بحث در مورد Facebook را اعتدال سیاست و چگونه آنها انجام محتوای آنها-بررسی نقش است. “اگر شما یک محافظه کار پست شما فقط خلاص شدن از آن حق است؟” یک فرد شرح داده شده توسط پروژه Veritas به عنوان یک روزنامه نگار پرسید.

“بله, من نمی دهد هیچ f**ks, من حذف آن” ناشناس محتوای مدیر پاسخ داد.

استیو Grimmett رهبر تیم برای نقد و بررسی محتوا ثبت شد توصیف Facebook به عنوان “بسیار پیشرو شرکت که بسیار ضد ماگا” در حالی که یکی دیگر از unnamed مانیتور ادعا کرد که آن را “حس مشترک” به حذف پست ها با #ماگا در آنها است.

اگر کسی با پوشیدن MAGA کلاه من قصد دارم به آنها را حذف کنید برای تروریسم” بستری در یکی دیگر از پست-تعدیل همکار. یکی از تیم مدیران ثبت شده است گفت: “عاشق Cheeto [تهمت] از دفتر.

همچنین در rt.com ‘نازی” یا “Antifa’? مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات حذف به عنوان Facebook قوانین مثلث قرمز تجاوز ‘سازمان یافته نفرت’ سیاست

McElroy همچنین نشان داد که یک داخلی Facebook یادداشت مجاز برای یک تصویر گرافیکی از مغلوب ساختن پیشی جستن گلو بریده به ماندن بر روی پلت فرم در حالی که انیمیشن است که به تصویر کشیده دموکرات Beto o’rourke گرفتن شات حذف شد.

پروژه Veritas تحقیقات به نظر می رسد در تضاد با شهادت داده شده توسط Facebook موسس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ قبل از کنگره در سال 2018 که در آن او ادعا کرد که شرکت هیچ تعصب سیاسی و متعهد به آزادی بیان.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de