گوگل اذعان کرده است برخی از کاربران خصوصی فیلم ارسال شد به “نامربوط کاربران” دریافت اطلاعات از طریق آن سرویس Takeout برای چند روز در ماه نوامبر – اما می خواهد شما را به پرداخت شرکت به حفاری را از طریق عکس های خود را خود را.

جستجو کرگدن بی سر و صدا اطلاع کاربران از آن Google Takeout که محبوبیت یک کاربر گوگل بایگانی داده ها که تعداد نامشخص خصوصی خود را ویدئوها به پایان رسید تا در تصادفی کاربران Takeout archives. ایمیل های فرستاده شده تنها سه ماه پس از این واقعیت هستند ominously مبهم صرفا اجازه دادن به کاربر می دانیم که “یک یا چند فیلم را در گوگل عکس حساب تحت تاثیر قرار گرفت” اشکال نوامبر 21 و 25 سال گذشته است. هیچ جا از کاربران گفته است که ویدئوها و یا در دست است که آنها به پایان رسید تا یک واقعیت است که بدون شک حفظ برخی از کاربران در شب بیدار است. این شرکت می گویند که هنوز هم عکس ها تحت تاثیر قرار نمی در بیانیه ای به 9to5Google در روز دوشنبه.

همچنین در rt.com وحشتناک و یا هیچ چیز به ترس ؟ اپل اذعان به اسکن عکس ها کاربر احتمالا تنها به شکار کودک آزاری

گوگل به این نتیجه رسیدند آن ‘mea culpa’ زودی با مشاوره “انجام یکی دیگر از صادرات خود را در محتوا و حذف خود را قبل از صادرات در این زمان” – شما می دانید, در مورد, شما باید خصوصی ویدئوها از یکی دیگر از “نامربوط کاربر” کمین در آرشیو خود را. این megacorporation وعده که “ما ثابت موضوع اساسی و انجام تجزیه و تحلیل عمیق برای کمک به جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره” سرد است به راحتی به کاربران که هنوز هم نمی دانم دقیقا کدام یک از فیلم های خود را به بیرون درز شد و گوگل ادعا می کنند که “کمتر از .01 درصد از عکس های کاربران تلاش takeouts قرار گرفتند” تنها به احتمال زیاد به تحریک هر کسی که دریافت ایمیل – به وضوح آنها را تحت تاثیر قرار, و نیازی به یاد آوری چقدر بدشانس بودند. دانش که گوگل بسته به افتخار سیستم را به اطمینان حاصل شود “نامربوط کاربران” حذف ویدئوها از آنها بپرسید برای دانلود است به خصوص بعید است به هر کسی اطمینان از دریافت پیام.

برای برخی از ژرف دلیل گوگل کاهش یافته است این, بمب, فقط چند روز پس از راه اندازی یک سرویس مبتنی بر اشتراک است که در آن کاربر می پردازد $7.99 در هر ماه به شرکت خود را انتخاب کنید “بهترین” 10 عکس از ماه قبل و چاپ آنها بر روی کاغذ. که عکس انتخاب شده است که تا حد زیادی به سمت چپ نرم افزار اما دسته های مردم و حیوانات خانگی, مناظر و “یک کمی از همه چیز” به کاربر این توهم را از انتخاب.

همچنین در rt.com فناوری بزرگ می پیوندد تا با برادر بزرگ به نوبه خود درمانی خصوصی داده ها به $38bn در “گنج’

آن را هرگز املای چرا گوگل کاربران باید اعتماد این شرکت به منظور بررسی عکس های خصوصی خود را برای آیندگان توجه به این که این شرکت فقط به آن اعتراف نمی تواند خود را نگه دارید فیلم های خصوصی, خصوصی, اجازه دهید به تنهایی اطلاع آنها را در یک مد به موقع هنگامی که وجود دارد نقض. پوشش خبری جدید عکس های گوگل قابلیت به اشتراک نمی زحمت به ذکر است که آیا یک گزینه وجود دارد به برخی از عکس های خارج از محدودیت های این نرم افزار در صورتی که یک کاربر در مورد, گفتن, برهنه خود را, عکس های پایان دادن به در یک آلبوم عکس از “مردم و حیوانات خانگی” مقصد برای مادر بزرگ. کاربران می توانند “ویرایش عکس قبل از آنها چاپ”با توجه به 9to5Google اما یک کاربر که معتقد است او ندارد هم به انتخاب 10 عکس خود را بعید است که به وقت به دامپزشک کسانی 10 عکس برای نجابت اجازه دهید به تنهایی طعم و مزه. آنچه گوگل فکر می کند که خود را “بهترین” عکس به احتمال زیاد به بازی خود را و نظر خود را “بهترین” عکس.

گوگل کاربران باید از خود بپرسید اگر این “امتیاز” از داشتن گوگل به طور بالقوه قطار آن هوش مصنوعی در خاطرات خود واقعا ارزش $7.99 هر ماه – اجازه دهید به تنهایی اگر آن را به ارزش خطر شرم آور خود را زمانی که عکس آنها ارسال برای چاپ به ناچار تا پایان از جمله نشاط شات یا دو. با کنار گذاشتن خجالت پتانسیل اشتباه عکس پایان دادن تا در دست اشتباه وجود دارد نظارت دولت برنامه های کاربردی از جمله یک “ویژگی” – همیشه حاضر عامل گوگل که اشتها برای اطلاعات مساوی تنها توسط تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن داده ها با قیمت مناسب. کمتر از عفو بین الملل ناودان گوگل “نظارت مبتنی بر مدل کسب و کار” برای weaponizing اطلاعات شخصی و ساخت و ارسال به دیجیتال Panopticon یک پیش نیاز برای دسترسی به خدمات به عنوان اساسی به عنوان جستجو در اینترنت. گوگل در حال حاضر چشم و گوش در بسیاری از کاربران در خانه به شکل لانه هوشمند-صفحه اصلی سیستم کامل با یک دوربین است که می تواند خاموش اما وجود دارد هیچ چیز مانند داده های بیش از حد.

همچنین در rt.com من صورت خود را: گوگل لانه Hub نظارت سیستم اجازه می دهد تا شما را به برادر بزرگ خانه با شما

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی