خوب برای دیدن او حمایت از جلیقه های زرد تظاهرات’: Neymar trolled بیش شعله ور لباس برای پاری سن ژرمن بازی

Paris Saint-Germain آس نیمار از دست رفته تیم خود را به پیروزی بیش از لیون از طریق آسیب اما این برزیل بود که حضور آشکار در می ایستد به عنوان او ملبس نورانی زرد جلیقه منجر به گسترده مسخره آنلاین.

نیمار نشسته PSG را پر حادثه 4-2 برنده شدن در Parc des Princes با کبود دنده پنج, اما حداقل نشان داد تا پیشنهاد خود را برای حمایت از این تیم است.

یکی از خنده دار ترین اهداف خود را در همه زمان!’: لیون مدافع قرمز رو بعد از فاجعه باری اعتصاب گذشته خود حافظ مقابل پاری سن ژرمن (ویدیو)

برزیل که خود را جشن گرفتند 28th تولد در هفته گذشته با اسراف باش بود و در تصویر به دنبال در از VIP صندلی به عنوان اهداف از آنخل دی ماریا Kylian Mbappe و Edinson دیالیزی – به عنوان به خوبی به عنوان یک دیدنی اعتصاب به شبکه خود را از لیون را فرناندو Marcal – به غول های پاریسی سه امتیاز را به آنها سرب خود را در بالای لیگ 1 به 12 امتیاز.

اما اگر این عمل بر روی زمین گرفتار چشم من هم نیمار را زرق و برق دار مد انتخاب کردن آن است.

برزیل رفت و با چشم نواز ترکیب نورانی زرد مربیان با مشابه-جلیقه های رنگی برای مطابقت با.

نگاه جلب تمسخر از پاری سن ژرمن هم تیمی آندر هررا که شوخی که برزیل رو به جلو بیشتر شبیه یک کنترل کننده ترافیک هوایی از قرار style icon.

“خوب پیروزی و آن را به بازدید از یک هواپیما مدیر سیگنال” این هافبک اسپانیایی نوشت: او به عنوان یک تصویر از خود و برزیل خواننده گروه در Instagram.

برخی از آنلاین بمب که آیا نیمار بود که در واقع نشان دادن حمایت خود را برای جلیقه زرد (gilets jaunes) تظاهرات های اجتماعی که جاروب فرانسه در ماه های اخیر.

Neymar خود را شناخته شده است عجیب و غریب به سبک, به تازگی نشان داده شده تصمیم خود را به رنگ موهای خود را روشن و صورتی.

تولد او باش در پاریس در هفته گذشته نیز به طور معمول مجلل به او نشان داد تا برای سفید-حزب مضمون در فدورا و اسراف کت و شلوار.

مجبور به نشستن روز یکشنبه برنده نیمار خواهد بود به امید بازگشت سریع به عمل به عنوان او به دنبال کمک به پاری سن ژرمن به یک سوم متوالی لیگ 1 عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک پتانسیل های قبل از ازدواج لیگ قهرمانان تاج.

پاری سن ژرمن در صورت روی حیله و تزویر گذشته 16 کراوات در برابر بوروسیا دورتموند با پا برای اولین بار در آلمان در فوریه 18.

نیمار به احتمال زیاد جا به ویژگی در این بازی و تیم خود نیاز او را با برزیل در فرم خوب این فصل شبکههای 15 گل در 18 حضور در تمام competitons.

همچنین در rt.com ‘فرانسه صحبت می کنند… من یک**!’: نیمار در گرم ردیف با مسابقه مسئولان پس از پاری سن ژرمن ستاره رزرو برای showboating’ (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de