رفتن ویروسی: از بازی صفر’ به ‘جنایتکار’ لیورپول بازی پنج عظیم رویدادهای ورزشی است که می تواند به گسترش coronavirus

روز از اعداد بزرگ هجوم آوردند به تماشای ورزش به نظر می رسد یک حافظه دور در حال حاضر, اما ما ممکن است تنها فقط دیدن اثرات جمعیت تجمع در استادیوم ها و عرصه چند هفته پیش. در اینجا پنج رویدادی که فرار از خطر است.

فوتبال – آتالانتا مقابل والنسیا, ایتالیا, فوریه 19

شهر برگامو شده است یکی از شهرستانها در سخت ترین ضربه از ویرانی ایجاد اغتشاش در شمال ایتالیا, ساخت حافظه بازی که جذب 40,000 مردم به آتالانتا را نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه میلان سرد یکی.

میزبان اهداف ممکن است تشدید این مشکل چه باید رفته به عنوان یک مهم شب حسن نیت ارائه میدهد از خود 4-1 پیروزی بر والنسیا با آنها در حدود 2500 طرفداران سفر به سن سیرو از ویروس-آمار اسپانیا.

“من مطمئن هستم که 40 ، 000 نفر بغل کردن و بوسیدن یکدیگر در حالی که ایستاده یک سانتی متر از هم جدا چهار بار – به دلیل آتالانتا به ثمر رساند و چهار گل – قطعا یک شتاب دهنده برای سرایت” گفت: لوکا Lorini سر از مراقبت های ویژه در ژان بیستوسوم بیمارستان در برگامو.

“هنگامی که زمان صلح می آید من می توانم به شما اطمینان دهم ما را و ببینید که چگونه بسیاری از 40,000 نفر که رفت به بازی آلوده شد. در حال حاضر ما باید اولویت های دیگر.”

سرایت گزارش شد در والنسیا تقریبا به طور همزمان و یک روزنامه نگار از کشور اسپانیا که با حضور دور 16 برای اولین بار پا بموقع شد دومین فرد آلوده در منطقه است که در حال حاضر در یکی از دقیقترین مستندات.

هر دو جوخه نیز رنج می برد به عنوان یک نتیجه از آنچه شده است لقب “بازی صفر” توسط رسانه های محلی با بیش از یک سوم از والنسیا به تیم ملی آلوده شدن و دروازه بان مارکو Sportiello ارائه آتالانتا اولین مورد مثبت.

همچنین در rt.com “من به سختی می تواند نفس: پائولو Dybala جزئیات coronavirus مبارزه پس از یوونتوس آس و دختر Oriana ساباتینی آلوده

یکی از Lorini همکاران رئیس pneumologist Fabiano di Marco گفت: Corriere della Sera که این بازی تا به حال شده است “یک بمب بیولوژیک.”

اتحادیه راگبی – انگلستان مقابل ولز انگلستان, مه 7

انگلستان شش کشور سفر به ایتالیا زیر پنج شنبه قبلا به نام وقتی که بیش از 81,000 مردم فرود در Twickenham, پیدا کردن خانه ملت اتحادیه راگبی تیم نقطه چین با اسپری ضد عفونی کننده دست به ترس بیش از قریبالوقوع افزایش یافته است.

بوریس جانسون, نخست وزیر که پس از اجرا این مستند قبل از آزمایش مثبت برای این ویروس بود که در حضور و غیاب با زن حامله, نامزد و سرپا نگه داشتن ماکو Vunipola مانده بود از این تیم ملی انگلستان به دلیل سفر اخیر خود از طریق هنگ کنگ, اگر چه ظاهر خود را برای باشگاه طرف عربها در همان روز تاکید سردرگمی سلامت اقدامات است.

همچنین در rt.com هیچ ایده زمانی که coronavirus مثبت بوریس جانسون خواهد آمد برای خروج از انزوا انگلستان, وزیر بهداشت می گوید:

شیران مربی ادی جونز که در حال حاضر گرفته شده قطع پرداخت بیش از 25% به عنوان Rugby Football Union قرقره از یک پیش بینی از دست دادن است که می تواند بیش از 60 میلیون دلار بیش از 18 ماه است که در حال حاضر رشته در ژاپن به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

کارفرمایان خود را به حالت تعلیق در تمام راگبی در عرض دو هفته از باریک پیروزی ولز آوردن county قهرمانی به پایان پیش از موعد برای اولین بار در خارج از زمان جنگ از زمان آغاز آن در سال 1889.

اسب مسابقه – Cheltenham Festival, انگلستان, مارس 10-13

حتی گاه به گاه پیروان اخبار ورزشی بولتن سوال که آیا عکس از قراردادن جمعیت برای تماشای این رویداد کلیدی در انگلستان مسابقه اسب تقویم نگاه عاقلانه.

حداقل 60,000 طرفداران فشار می آوردند که grandstands در هر یک از چهار روز از جشنواره در گلاسترشر شهر اوج در تقریبا 70,000 برای تیتر مسابقه چلتنهام جام طلا در روز جمعه 13th.

تقریبا 20,000 علاقه مندان به فکر به بازدید از ایرلند اگر چه هیچ مرگ و میر نشده است به طور مستقیم مرتبط به این رویداد با کمترین حضور فوری اجرای ملی مستند که اجرا شد چهار روز پس از جشنواره به پایان رسید.

گزارش های جدید نشان داده اند که سابق خانواده سلطنتی اندرو پارکر بولز و ex-لیگ برتر فوتبال چارلی آستین در میان کسانی که به گزارش علائم Covid-19 پس از حضور در چلتنهام.

همچنین در rt.com ‘شما باید به نمایشگاه’: منچستر سیتی در Gundogan تماس برای لیورپول به اهدا می شود به عنوان بازیکنان تماس برای coronavirus وضوح

برگزارکنندگان این سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه باید در دفاع از تصمیم برای اقدام به برنامه ریزی در بی خبر swansong به مسابقه قبل از ورزش به حالت تعلیق در آمد حداقل تا پایان ماه آوریل است.

“این ملی اضطراری مانند آن است که بسیاری از ما هرگز دیده می شود قبل از” نیک زنگ سر از Horseracing قدرت بعد گفت.

فوتبال – لیورپول مقابل اتلتیکو مادرید, انگلستان, مارس 11

Jurgen Klopp شد آشکارا خشمگین با طرفداران که برگزار شد دست خود را به امید بالا پنج با او قبل از لیگ قهرمانان اروپا دور دوم 16 پا که بسته بندی شده بیش از 52,000 مردم به آنفیلد از جمله هزاران نفر از مادرید.

همچنین در rt.com Jurgen Klopp تعطیل کرده است ساده لوحانه coronavirus پرسش – و او حق آن را واقعا مهم نیست که چه افراد مشهور می گویند

به شدت از وضعیت به گونه ای بود که عقل از اجازه دادن به این بازی ادامه مطرح شد در پارلمان بریتانیا دیدار هیچ پیشنهاد از آمار دولت که یکی از آخرین بازی های انجام شده در انگلستان قبل از ورزش به حالت تعلیق در آمد نباید جای گرفته اند.

اتلتیکو را در خانه خود در مسابقات وقوع بودند در پشت درهای بسته به عنوان تاثیر این ویروس بیشتر شد آشکار در اسپانیا از انگلستان در آن زمان اگر چه 21 مرگ و میر در لیورپول از Covid-19 گزارش دیروز – تنها یکی قبلا ثبت شده است – نشان می دهد این بازی ممکن است یک عامل کمک.

“برخی از این مرگ و میر قطعا متناسب با جدول زمانی از مسابقه” بهداشت عمومی کارشناس پروفسور جان اشتون گفت: لیورپول اکو.

همچنین در rt.com شوخی بیمار: اتلتیکو مادرید, ستاره دیگو کاستا ‘سرفه’ در روزنامه نگاران در بیمار تلاش در طنز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس (تصویری)

کارلو آنچلوتی مدیر قرمز’ arch-رقبا اورتون گفت: تیمهای باقی مانده بهتزده در مورد ثابت پیش رفتن. “او به من گفت که رفتن پیش با بازی در آن شرایط یک اقدام جنایی,” آنچلوتی گفت: Corriere dello Sport. “من فکر می کنم حق با او بود.”

بسکتبال – دیترویت پیستونز در مقابل فیلادلفیا 76ers, US, مارس 11

در ناراحت کننده است پس برای یک بازی در مقابل بیش از 20 ، 000 طرفداران پیستون و Sixers بازیکنان قادر به چهره رسانه ای در فیلادلفیا Wells Fargo مرکز پس از NBA فصل متوقف شد, در حالی که آنها هنوز هم در اتاق قفل است.

“ما اعتقاد داریم در رهبری, لیگ” التون برند که مدیر عامل این تیم گفت: پس از تاکید بر این که ایمنی برترین بود.

همچنین در rt.com زمانی که سرنوشت اعتصاب به عقب ؟ NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن که مسخره coronavirus نگرانی آزمایش مثبت (تصویری)

سر مربی برت براون که نظارت یک 124-106 پیروزی در یک بازی که او اعتراف گرفته بود “حساس” لبه زیر مثبت Covid-19 آزمون برای یوتا جاز بازیکن در همان روز اذعان کرد “بسیار جدی” پس زمینه روبرو می شوند.

“آموزش بود به در آمده و بازی” او اشاره کرد. “اگر شما نگاهی به اقدامات پیشگیرانه باشگاه ما گرفته شده و که در لیگ گرفته است, من فکر می کنم آنها باید تحسین می شود.”

طرفداران که بازی را به دلیل نگرانی های بهداشتی ارائه شد و بازپرداخت و بلیط مبادلات “در یک مورد به مورد بر اساس”ترک کسانی که در حضور به تجربه نهایی خود را در طعم و مزه از نخبگان بسکتبال قبل از اقدام ناگهانی تعلیق از ورزش است.

بدن حاکم است در حال حاضر شایعه به فکر, فشرده, تک-سایت نتیجه گیری برای فصل.

همچنین در rt.com بسکتبال در ballrooms? خالی کازینو در لاس وگاس ‘به معنای واقعی کلمه’ برگزاری حلقه رویاها به عنوان NBA در نظر برگشتی در سایت تک قرنطینه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de